Yeni Power Supply takıldıktan sonra görüntü gelmiyor

Tarıkıvanç

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
240gb ssd
Ekran kartı
rx570 4gb
Anakart
Gigabyte B75M-D2V anakart
İşlemci
Intel i5 3.nesil
Selam kışın PC almıştım bir arkadaştan RX570 i5 3. nesil alırken yeni Power Supply taktırdık 250W sonra bazı oyunlarda çökme yapıyordu PC, bir abiye sordum bu böyle yapıyor diye powerdendir dedi gücü yetmez dedi, bu arada bu çökme durumu birkaç kez oldu en son PC mavi ekran vermeye başladı açınca, şimdi Cooler Master 500W taktım ekrana görüntü gelmiyor her şeyin fanı dönüyor ama görüntü yok.

Selam kışın PC almıştım bir arkadaştan RX570 i5 3. nesil alırken yeni Power Supply taktırdık 250W sonra bazı oyunlarda çökme yapıyordu PC, bir abiye sordum bu böyle yapıyor diye powerdendir dedi gücü yetmez dedi, bu arada bu çökme durumu birkaç kez oldu en son PC mavi ekran vermeye başladı açınca, şimdi Cooler Master 500W taktım ekrana görüntü gelmiyor her şeyin fanı dönüyor ama görüntü yok.

RAM'leri kontrol edin yuvasına toz kaçmış olabilir. Görüntü kablosunu çıkarıp bir daha takın olmazsa ekran kartını çıkarın toz varsa temizleyin bir daha takın deneyin. Bunlar işe yaramazsa monitörünüzde sorun vardır.

Görüntü kablosunu ekran kartına taktınız değil mi?

Evet hocam ekran kartına takılı zaten anakartta ekran girişi yok

hepsi
Görüntü kablosunu anakarta değil ekran kartına takıyorsun değil mi? Birde RAM'leri sök tak iyice. Oynamış olabilir.
yerli yerinde sağlam bi şekilde hocam

RAM'leri kontrol edin yuvasına toz kaçmış olabilir. Görüntü kablosunu çıkarıp bir daha takın olmazsa ekran kartını çıkarın toz varsa temizleyin bir daha takın deneyin. Bunlar işe yaramazsa monitörünüzde sorun vardır.
evet
Görüntü kablosunu ekran kartına taktınız değil
hocam ram in bir tanesini takınca çalışıyor görüntü vs hepsi var oyunlar da açılıyo

Yeni konular

Geri
Yukarı