Yeni PS Plus zamları tahminen ne kadar olur?

Freezyf

Hectopat
Arkadaşlar bende halihazırda PS Plus aboneliği var. Bitince tekrar alırım diyorum (direk 2-3 yıllık almak yerine) ama bazıları yıllık 900-1500+ TL falan olacak diyor bu doğru mu eğer öyle olursa elimi çabuk tutacağım. Tahminen 700 TL civarı mi olur yoksa çok üzerine üzerine çıkar mı?

Arkadaşlar bende halihazırda PS Plus aboneliği var. Bitince tekrar alırım diyorum (direk 2-3 yıllık almak yerine) ama bazıları yıllık 900-1500+ TL falan olacak diyor bu doğru mu eğer öyle olursa elimi çabuk tutacağım. Tahminen 700 TL civarı mi olur yoksa çok üzerine üzerine çıkar mı?

Hocam şu anda avroyu 4 liradan tutuyorlar diye biliyorum Xbox Game Pass'da zam yapmıştı Sony Türkiye'den çekilecekmiş galiba yani şu anda avro 28.91 olmasına rağmen avroyu 4 lira olarak tutuyorlar 8 lira bile yapsalar fiyati iki kati olacak ki 4 liradan 5 6 lira yapmak bile %50 zam oluyor %200 veya %300 gibi zamlar yapabilirler.

Şu an euro 28 lira sanırım. Direkt euro üzerinden yapabilirler. Yaparlarsa çok aşırı oranda zam olur. Ama zam geleceği kesin. 6 Eylül'de gelecekti sanırım zam.

Hocam aşağıda şu ankı yurtdışındakı fıyatları attım PS Plus premıum olan Türkiye'nın PS Plus Deluxe versıyonu dığerlerı aynı zaten sız hesaplayın hesaplamaya korkuyorum ):
Bu da en pahalı paketı olan PS Plus Deluxe paketının yıllık versıyonunu 3.212 Türk lirası yapıyor.

resim_2023-09-04_191522893.png

extra.png

essential.png

Geri
Yukarı