Yeni RAM taktıktan sonra Valorant oynarken PC kapandı

Arda Bozduman

Decapat
Daha fazla  
2 gün önce yeni RAM aldım MHz ve CL falan aynı ve Memtest86'da da sorun çıkarmadı ancak RAM'leri taktıgım 2 günde 2 kere PC kendi kendine kapandı. Önce bir donuyor sonra siyah ekran ısınmayla falan alakalı oldugunu düşünmüyorum, elimi koydugumda aşırı bir sıcaklık yok ve bu olay RAM'i taktıgımdan sonra yaşandı. Önceden bir sıkıntı yoktu. İşlemcim R3 1200 AF, ekran kartı RX570 4 GB, anakart A320 ama modelini tam hatırlamıyorum.

Dostum bende de öyle bir sorun var, 1 hafta önce yeni RAM aldım ve 2 gün içinde 2 kere kapandı olay görüntüleyicisin'in SS'ini atar mısın? Disturbedcom 10016 diye bir şey var mı orada?

Dostum bende de öyle bir sorun var, 1 hafta önce yeni RAM aldım ve 2 gün içinde 2 kere kapandı olay görüntüleyicisin'in SS'ini atar mısın? Disturbedcom 10016 diye bir şey var mı orada?
iyi akşamlar hocam dün ban yediğim için cevap veremedim kusura bakmayın :D ve evet bende de aynı hata var hocam siz çözüm bulabildiniz mi bugun pcem kapanmadı ama
Evet hocam Disturbedcom 10016 hatası var olay görüntüleyicisinde
@Unixd hocam siz çözdünüz mü sorunu

Son düzenleme:
İyi akşamlar hocam dün ban yediğim için cevap veremedim kusura bakmayın :D ve evet bende de aynı hata var hocam siz çözüm bulabildiniz mi bugun pcem kapanmadı ama.

Hocam 2 gün önce bir ayar yapmıştım. Recep Baltaş'ın rehber gibi bir şeyi vardı bu hata ile ilgili. Oradaki adımları yaptım, düzeldi herhalde. Kapanmıyor 2 gündür. Bu olay tamamen Windows 10 ile alakalı. Çözüldü: Windows 10 "DistributedCOM" Hatası Bu konuyu incele adımları dene.

Hocam 2 gün önce bir ayar yapmıştım. Recep Baltaş'ın rehber gibi bir şeyi vardı bu hata ile ilgili. Oradaki adımları yaptım, düzeldi herhalde. Kapanmıyor 2 gündür. Bu olay tamamen Windows 10 ile alakalı. Çözüldü: Windows 10 "DistributedCOM" Hatası Bu konuyu incele adımları dene.
hocam bir şey soracağım ben bir yt videosundan adımları tamamladım ama hala olay görüntüleyicisinde hata duruyor sizde de duruyor mu ve başka arkadaşımda da aynı hata varmış ama onun pcsi kapanmıyor aniden belki benimki de daha kapanmaz yani sizde de hala gözüküyor mu olay görüntüleyicisinde hata yoksa gitti mi
hocam bir şey soracağım ben bir yt videosundan adımları tamamladım ama hala olay görüntüleyicisinde hata duruyor sizde de duruyor mu ve başka arkadaşımda da aynı hata varmış ama onun pcsi kapanmıyor aniden belki benimki de daha kapanmaz yani sizde de hala gözüküyor mu olay görüntüleyicisinde hata yoksa gitti mi
@Unixd

Son düzenleme:
Hocam bir şey soracağım ben bir yt videosundan adımları tamamladım ama hala olay görüntüleyicisinde hata duruyor sizde de duruyor mu ve başka arkadaşımda da aynı hata varmış ama onun PC'si kapanmıyor aniden belki benimki de daha kapanmaz yani sizde de hala gözüküyor mu olay görüntüleyicisinde hata yoksa gitti mi?

@Unixd

Bende kernel Power 41 63 hatası veriyor ama çözmeye çalışıyorum. Çözersem söylerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı