Yeni Renault Taliant'ın fiyatını nasıl buldunuz?

Anladığım kadarıyla Megane modelinin biraz pahalı kalmasından dolayı biraz daha alt klasman olarak çıkardılar bu modeli. İlk görüşte fiyatıyla birlikte Egea'a rakip çıktığını düşünmeme sebep oldu.

Ama 65 beygir. O resimdekine benzer bir iç mekan olsun istiyorsan 230.000₺'den fazla para vermen lazım. Bu paraya Dream paket Corolla, lounge plus paket Egea, Joy paket Megane var.
Corolla dururken ikisini de almam. Dediğiniz gibi 65 HP araç alınmaz. Klimayı açtığım anda ya stop eder ya da boğulur, gitmez.

Corolla dururken ikisini de almam. Dediğiniz gibi 65 HP araç alınmaz. Klimayı açtığım anda ya stop eder ya da boğulur, gitmez.
Kişisel tercih. Ben bu üçü arasından lounge plus Egea alırdım. Ama Corolla'da tercih edilebilir.
Rekabet için çıkmış bir model. 65 Beygir arabaya ben şahsen 179 bin vermem.
Ben de.
Anladığım kadarıyla Megane modelinin biraz pahalı kalmasından dolayı biraz daha alt klasman olarak çıkardılar bu modeli. İlk görüşte fiyatıyla birlikte Egea'a rakip çıktığını düşünmeme sebep oldu.
O paralara Megane alınabiliyor ve çoğu kişi Megane tercih edecektir. Egea modeline kısmen rakip sayılablir ama tam anlamıyla rakip değil.

Geri
Yukarı