Yeni Riot İstemcisi Geliyor!

Şu anda var olan istemci ilk hayata geçtiğinde birden fazla problem ve çok fazla sistem kaynak tüketimi ile baş başaydı. Bu durumu kendileri de kabullendiler ve hata yaptıklarını anlayıp yavaş yavaş istemciyi düzeltme çalışmalarına gidildi. Hepsinin makalesi tek tek paylaşılmıştı. İsteyenler girip Riot Games sitesinden inceleyebilir.

Yeni istemci fena görünmüyor ancak bir önceki yeni istemciye geçiş çalışmalarında olduğu gibi çuvallamazsalar gayet güzel görünüyor. Fakat yeni bir istemciye bu kadar erken geçilmesini de beklemiyordum.
Ya hatalarını erken anladılar ve hızlı düzeltmek istediler ya da büyük bir fiyaskonun girişimine adım attılar. Ne olacak göreceğiz.

Ya hatalarını erken anladılar ve hızlı düzeltmek istediler ya da büyük bir fiyaskonun girişimine adım attılar. Ne olacak göreceğiz.
Şu anda kullanılan istemci son gelen noktasıyla gayet iyi durumda. Bu istemci ilk çıktığı zaman istemci açılışında bile çok fazla şişme yapıyordu ve her türlü işlemde aşırı derecede yavaştı. Çok iyi sistemlerde bu süreler nitekim daha azdı ancak genel olarak istemcide çok fazla yer alan gereksiz kod bulunuyordu. Bunları yavaş yavaş azaltarak şu anki haline getirdiler.

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer derler. Aynı hatayı tekrar yapacaklarını düşünmüyorum.

Yani hocam lanet olası optimizasyon sorunu çözülür mü acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani hocam lanet olası optimizasyon sorunu çözülür mü acaba?
O konuda kesin bir şey diyemeyiz. Nadir de olsa bu istemcide de hatalar mevcut. Bunları ne kadar çok giderirseler optimizasyon o kadar iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı