Yeni RTX 3060Ti ekran kartı taktıktan sonra ne yapmalı?

RostLucky

Kilopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/(4)
RAM
32 GB
Ekran kartı
3060Tİ
İşlemci
R5 5600x
Selam arkadaşlar, 1050 Ti'den 3060 Ti'ye geçtim 3060 Ti'nin özelliklerini pek bilmiyorum neler yapmam lazım? Max performans alabilmem için sadece GeForce'den driverini indirip kurdum.

12 GB ve mimari yeni. Fakat aradaki fiyat farkını hatırlatalım. Şuan için 3060 ti trio msi 21 bin dolayında aynı marka 4060ti sen düşün. Bütçe meselesi. Marka fanı değilim fakat teknolojiyi ve ekran kartı anakart dünyasın takip eden biriyim yorumun kanımca hatalı. Msi Gtx 1060 1080 Gaming X in içini söküp macunlama yap adamların parça Vrm kapasitör malzeme kalitesini sen farket. Colrful la Asus Msi bir tutulmaz.

12 GB ve mimari yeni. Fakat aradaki fiyat farkını hatırlatalım. Şuan için 3060 ti trio msi 21 bin dolayında aynı marka 4060ti sen düşün. Bütçe meselesi.

Ne diyorsun emmoğlu 21K'ya RTX 4070 var, kim sallar 3 senelik 3060 Ti'ı.

3060 ti 3070 ile Low 😁 Peki. 3-4 sene sonra Çin malı kart elinizde Vram sorunuyla tamir yolunu gözlersiniz kardeş. Youtube da izleyin 4060 4070 tamir videolarin hangi makinalarmış. Sen 20 bine 4060ti aldim sevine dur, kalite malı firma boş yere 27 30 bine satsin. Doğru o firma ahmak çünki boşa yatırım yapmiş. Sizlere laf anlatmak zor. Kolay gele.

Son düzenleyen: Moderatör:
3060 Ti 3070 ile Low 😁 peki. 3-4 sene sonra Çin malı kart elinizde VRAM sorunuyla tamir yolunu gözlersiniz kardeş. YouTube'da izleyin 4060 4070 tamir videolarin hangi makinelarmış. Sen 20 bine 4060 Ti aldim sevine dur, kalite malı firma boş yere 27 30 bine satsin. Doğru o firma ahmak çünkü boşa yatırım yapmiş. Sizlere laf anlatmak zor. Kolay gele.

Sen ucuz olan kötüdür, bozulur kafasıyla MSI'ın kasasını doldur dur emmoğlu.

Hadi Colorful'u bir nebze anlarimda. Galax kartları yurt dışında çok tutuluyor gidip burada sanki markadan para aliyormuş gibi fanboyluk yapmayin MSI ve ASUS'un yediği naneleri de hepimiz biliyoruz. MSI önce orta segmenti düzeltsin sonra konuşalım.

Galax yurt dışında oldukça bilindik bir firma, evet MSI daha kaliteli gibi duruyor olabilir fakat madem kötülere bakacağız, MSI'in Ventus serisini konuşalım. Araştırmadan yorum yapmayın lütfen, Galax oldukça kaliteli bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı