Yeni RTX 3060Ti ekran kartı taktıktan sonra ne yapmalı?

RostLucky

Kilopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/(4)
RAM
32 GB
Ekran kartı
3060Tİ
İşlemci
R5 5600x
Selam arkadaşlar, 1050 Ti'den 3060 Ti'ye geçtim 3060 Ti'nin özelliklerini pek bilmiyorum neler yapmam lazım? Max performans alabilmem için sadece GeForce'den driverini indirip kurdum.

Fan man değiliz her şey ortada. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabı. Her firmanın her ürün segmentinde hataları vardır. Anakartlarda ben ms markası beğenmiyorum almam başka marka aldım. Veya Ms Armour Ventus kartlar kalite olarak bir altta herkes bilir bunu. Şahsen ben de almam paradan cepden biriktirip gider Gaming X Z seri kalite mal alirim. Anakartta Prime niye alayim la Tug Rg bir tutulmaz. Farkli markanin kalite segmente giderim. Kaliteyse kalite demek gerek alamiyorsan da vurup kötülemek yanlış. Neyse bu konu uzadı size hayirli işler.

Fan man değiliz herşey ortada. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş hesabı. Her firmanın her ürün segmentinde hataları vardır. Anakartlarda ben ms markası beğenmiyorum almam başka marka aldım. Kaliteyse kalite demek gerek alamiyorsan da vurup kötülemek yanlış. Neyse bu konu uzadı size hayirli işler.
Ben uzanirim ciğere, fakat herkes uzanamayabiliyor. Adamin attigi kart belli, o fiyata alinabilecek daha iyi modeller belli. Adam niye kaziklansin sirf marka diye. Orta segmentte hangi msi ekran karti iyi bana bir söyler misin 10 model varsa taş çatlasin 2 model iyidir. Her şey ortada diyorsun Galax ve Colorful'in isinma testleri de ortada orta segmentte gayette iyi iş yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı