Yeni RX580 ekran kartını takınca görüntü kesiliyor

troyn666

Hectopat
Bilgisayarıma yeni ekran kartı aldım.

Eskisi AMD R7 370.
Yeni aldığım RX 580.

Yeni ekran kartını ilk taktığımda bilgisayar açıldı ama çözünürlük o kadar düşüktü ki ekranın yarısı yok gibiydi ben çözünürlüğü ayarlayan kadar görüntü gitti şu an görüntü gelmiyor. Eski ekran kartını taktığımda görüntü geliyor eski ekran kartı takılıyken silmem gereken sürücüler mi var?

Bilgisayarıma yeni ekran kartı aldım.

Eskisi AMD R7 370.
Yeni aldığım RX 580.

Yeni ekran kartını ilk taktığımda bilgisayar açıldı ama çözünürlük o kadar düşüktü ki ekranın yarısı yok gibiydi ben çözünürlüğü ayarlayan kadar görüntü gitti şu an görüntü gelmiyor. Eski ekran kartını taktığımda görüntü geliyor eski ekran kartı takılıyken silmem gereken sürücüler mi var?

Bu siteden indirin ve gösterilen adımları takip ederek eski sürücüleri indirip yeni sürücüyü kurun.
Hayır öyle bir işlemi ilk defa duydum DDU dediğiniz Windows güvenli mod mu oluyor

O program eski Driver'leri silmeye yarıyor.

Hayır öyle bir işlemi ilk defa duydum DDU dediğiniz Windows güvenli mod mu oluyor.

DDU, sürücüleri kaldırır. Eski sürüceleri silmediğiniz için RX580 kapanıp duruyor.
Sorunun çözümü: Eski ekran kartını takıp DDU ile eski sürücüleri kaldırıp yeni kartını takıp RX580 Driver'lerini kurarsan bir sıkıntın kalmaz.

Bu rehberi kullanarak R7 370 takılı iken sürücüyü kaldırın. Ardından RX 580'i takmayı deneyin görüntü gelip gelmediğini bir de öyle kontrol edin.

Bu rehberi kullanarak R7 370 takılı iken sürücüyü kaldırın. Ardından RX 580'i takmayı deneyin görüntü gelip gelmediğini bir de öyle kontrol edin.

Bu siteden indirin ve gösterilen adımları takip ederek eski sürücüleri indirip yeni sürücüyü kurun.

O program eski Driver'leri silmeye yarıyor.
DDU, sürücüleri kaldırır. Eski sürüceleri silmediğiniz için RX580 kapanıp duruyor.
Sorunun çözümü: Eski ekran kartını takıp DDU ile eski sürücüleri kaldırıp yeni kartını takıp RX580 Driver'lerini kurarsan bir sıkıntın kalmaz.

Eski ekran kartını taktım ddu ile driver sildim, yeni ekran kartını takıp AMD nin sitesinden driver indirdim kurulum bitince sinyal kesildi ve artık sinyal gelmiyor neden böyle oluyor?
Ekleme: Eski ekran kartını takıp açtığımda bilgisayar açıldı. Ve yeni ekran kartı takılı olmasına rağmen amd eski ekran kartımın driverini yüklemiş otomatik hiç anlamadım neden böyle yaptığını

Son düzenleme:

Geri
Yukarı