Yeni satın aldığım Mag B550M Mortar Wi-Fi anakartım kaç yıl gider?

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün MSI Mag B550M Mortar Wi-Fi anakartın siparişini verdim. PCI Express 4.0, bluettoth ve işlemci desteğinden dolayı ileri yöneliktir diye düşünerek sipariş ettim. Sizce kaç yıl gider ve doğru seçim yapmış mıyım sizce? Ayrıcada anakartta bulunan Bluetooth, USB Bluetooth adaptörlerden daha iyi midir?

Kullanima gore degisir. Ben oyun oynamadigim icin halen 4. nesil i7 kullaniyorum ve fazlasi ile yetiyor. Bozulana kadar upgrade dusunmuyorum.
Ne alaka ya.
Arkadaşlar, bugün MSI Mag B550M Mortar Wi-Fi anakartın siparişini verdim. PCI Express 4.0, bluettoth ve işlemci desteğinden dolayı ileri yöneliktir diye düşünerek sipariş ettim. Sizce kaç yıl gider ve doğru seçim yapmış mıyım sizce? Ayrıcada anakartta bulunan Bluetooth, USB Bluetooth adaptörlerden daha iyi midir?
Amd ryzen serisinde yada farklı bir seri çıkartıp Am5 yada farklı bir soket yaparsa bilmiyorum ama gideri var baya.

Bilal'e anlatir gibi anlatayim, zorlanacagini bilsem daha acardim demek istedigimi.
Kullanici performans ve surekli sistem update gerektiren islemler yapmiyor ise (yeni cikan oyunlarin takibi vs) alinan anakart bozulana kadar upgrade e gerek duymaz. Kullanicinin ne yapacagini bilmeden eksik bilgi verilmis soruya bende oyle cevap verdim.

Benim amacım oyun için arkadaşlar, eski sistemimi yavaş yavaş güncelliyorum. Bir kaç ay sonra işlemci alıp sistemi kullanmaya başlayacağım. Anakart şimdilik sadece bekleyecek evde :).

Yeni konular

Geri
Yukarı