Yeni sayfam için önerilerde bulunur musunuz?

• Konuyu başlatan vtk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 159

vtk

Femtopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, umarım iyisinizdir dostlar. Yeni bir Instagram sayfası açtım ve bu sayfada Twitch yayıncılarının komik kliplerini ve derlemelerini paylaşıyorum. Çok çok önce edit paylaştığım bir sayfam daha vardı ve hashtag konusu olsun, diğer konular olsun iyi bir etkileşim alıyordum, artık keşfete çıkmak vesaire çok zor sanırsam veyahût ben kötü hashtag kullanımı yapıyorum. Genellikle günde bir veya iki video atıyorum tek video attığım zamanlar sabah saat dokuz ve on arası paylaşıyorum, iki tane attığımda yine aynı şekilde bir tanesini sabah saat dokuz ve on arası paylaşıyorum, ikinci videoyu ise öğlen üç ve beş suları arasında paylaşıyorum. Reklam vermemek için sayfa adını paylaşmayacağım fakat istatiksel verilerimi paylaşayım, önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar efenim.

İkinci resim yani "tuannakamannn Başarı hakkında konuşuyor.." başlıklı videonun konusu motivasyon, makaralı bi motivasyon konuşması. Ona göre "#motivasyon #motivation #kişiselgelişim #psikoloji #başarı #gelişim #girişim #vizyon #mutluluk" gibi etiketler ekledim. Aynı şekilde Hype'ın videosunu paylaşmıştım GTA oynadığı bir video "#hype #çağrıergün #aynisinemalar #kegri #katman #kemalcanparlak #kendinemüzisyen #kendinemuzisyen #eraycanözkenar #gta5 #gta5thuglife" gibi etiketler ekledim. Nasıl gelişebilirim, önerilerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    91 KB · Görüntüleme: 13
  • irsu06z.png
    irsu06z.png
    362,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı