Yeni Sigara Zamları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Yani bence hatayı başta yapıyorsunuz. Artık bırakamam diyerek. Benim babam 40 yaşında bıraktı sigarayı. Bence yapabilirsiniz
Tabii ki bırakabilirim, neden olmasın? Ama hala genç sayılırım. Biraz burnumuz sürtsün akıllanalım

Tabii ki bırakabilirim, neden olmasın? Ama hala genç sayılırım. Biraz burnumuz sürtsün akıllanalım
Yani mantıklı biraz merdiven çıkamaz olun bırakırsınız . İşin şakası bir yana bence bırakmayı deneyin.

İfadeler: WTC
Bırakılmıyor ki, sanki eski ve unutulmayan bir aşk gibi aklının kenarında duruyor. Hep kendini hatırlatıyor sana. Bir yıl bıraktım tekrar başladım, mutluyuz. Aslında tam başlamış sayılmam.
Arada sırada keyif için yakıyoz. Alkol olursa direk atlıyor zaten.

Not düşeyim, eskiden günde bir paket tüketirdim. Bırakma evreleri oldukça zor oldu, tam bir felaket.
Parmaklıkları kemirmek geliyordu içinden Şimdi ise hafta'da bir paket tüketiyorum, bazen daha uzun.

Zam konusuna gelirsek,
Kazın yolunma kısmı bitti, pişirip afiyetle yeme kısmına geldiler.

İçmiyorum. Ama devlet zam yaparak gerçekten elindeki vergiden oluyor.
Adamlar evlerinde alkol üretiyor. Şimdi de çoğu tütüne ya da esrara kayıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1157354352698417154

Yeni sigara zamlarının içen vatandaşları değil de devletin cebine girecek paranın biraz daha artacağını, devletin biraz daha israf yapacağını söyleyebilirim. Örnek olarak birkaç bin adet daha makam aracı alınabilir mesela.

Ülke artık uçuruma doğru gidiyor. İnsanları bu kadar sık boğaz etmeye ne gerek var ya? Zaten milletin psikolojisi bozuk bi zevkimiz var onu da bitirdiler. Her şeyin kaçağını içiyoruz.

Camel deep blueya daha zam gelmemiş benim kafam rahat parlament içinler düşünsün

Hollanda dediğiniz yer Istanbul kadar yerde Amerika ile yarışıyorlar tarımda. Adamlar teknolojiyi kullanarak bol bol ürün elde ediyorlar. Amerika'dan sonra en büyük tarım ülkesi Hollanda.

Hollanda dediğiniz yer Istanbul kadar yerde Amerika ile yarışıyorlar tarımda. Adamlar teknolojiyi kullanarak bol bol ürün elde ediyorlar. Amerika'dan sonra en büyük tarım ülkesi Hollanda.
Hollanda'yı bilmem ama ABD için konuşacağım GDO ile tarımını geliştirmiş olduğunu harbiden düşünüyorsun yani? Gariplik.

Büyük bir ayrım var zam mı geliyor yoksa vergiden dolayı mı fiyat artıyor. Vergiden ise hani ben göremiyorum bu verginin yatırımı nerede? Niye sigaradan alınan vergi çevre / Doğa sağlığına harcanmıyor? Bildikleri tek şey gerçekten vergiyi almak için alan bir grup ile karşı karşıyayız.

İyi oldu diyen bir kaç tipitip çıkmış her yerde olduğu gibi. Ne diyeyim yani dizel, benzin, LPG araba kullanıyor ise yallah hybrid ya da tam elektrikli teslaya. Arkadaşlar da konuşmak için konuşuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…