Yeni Sigara Zamları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kaynak? Kesin mi?

Yeni elektrik ve doğal gaz zamlarını da ekleseydin keşke.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temel tüketim ürünlerine ve faturalara bunca zam geliyorken içmenin LÜX olduğu sigaraya zamın gelmemesi zaten olmazdı.

Ekmek kilo yapıyor.

Bana komik gelen dün RTÜK sansürünü iyi karşılayanların sigara zammına ağlamasıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1157576396266528768
Tüketecekseniz de tütüne filan kayın. Sigaradan aldıkları vergi azalsın.

Son düzenleme:
Sigara içen her türlü kendini zehirliyor. İçmeyen bir kişi de sokakta yürürken bunların pis kokusunu içine çekmek istemez doğal olarak.

Kendi kendini zehirlesinler kısacası.
Biz zaten kendimizi zehirliyoruz da, sanki tek zehirlenme sebebimiz sigaraymış gibi davranmayın. Arabaların egzozundan çıkan dumanlar, yediğimiz gıdalardaki zararlı katkılar, fabrika atıkları, çevreye çar çöp atılması vs. Dolu faktör var zehirlenmek için. Onlara da ses çıkarın. Sigara içenlerin de, içmeyenlerin suratına suratına duman üflemesi hoş değil tabii. İçmeyenlere saygılı olmak önemli.
Neyi ekleyeceğimizi şaşırdık. Çığrından çıkmaya başladı artık bu durumlar.

Ben bıraktım kurtuldum mayıs ayında Peşi kesilmedi kardeşim zamların.

Çatalca'da oturuyorum. Burası adeta pilot il. Ekmeği 1.75 TL'ye alıyoruz. Çok saçma. Ya zam yapmayı kesmeliler yada zam yapmayı kesmeliler. İki seçenekleri var. Yoksa yakında altını elmas, ekmeği altın fiyatına alacağız.

Akıl var mantık var. RTÜK sansürlerini iyi karşılayan kim olabilir? Ben o olaya da ağır küfür edenlerdenim. Saçma sapan Türk dizilerinde her gün akrabaları birbirlerine peşkeş çekmeler, hep bir aldatma olayları normal fakat Netflix, BLUTV dizileri absürd. Para vererek hizmetini aldığımız şeylere kimsenin karışmaya hakkı yok. Rahatsız olan üye olmasın ve izlemesin. Yobaz kafalar sinirlerimi çok hoplatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…