Yeni sistem alındığında ne yapılmalı?

furkandn

Decapat
Daha fazla  
Meslek
paramedik
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim, yeni bir sistem topladım ve elime gelmesini bekliyorum şimdiden heyecanlıyım ve ürün elime geldiği gibi neler yapmaliyim hangi yazılımları indirmeliyim ürünlerimin bilinmesi gereken önemli özellikleri nelerdir? Gibi bilgilere açık durumdayım. Daha önce kullanmış aktif olarak kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Driverleri yükleyin, test edin sıkıntısı var mı yok mu bakın.

FreeDOS aldıysanız ilk önce USB ile Windows kurup güncellemeleri yapın ve sürücüleri kurun. Sonra benchmark programlarını indirin ve donanımınızı test edin. Son olarak keyfinize göre istediğiniz uygulamaları yüklersiniz.

Güncelleme yapılmalı ve kablolarda veya kasada herhanhi bir sikıntısi varmi yok mu ufak bir bakılmalı sonrada oyun testi tabii ki de.

Bilgisayar geldiğinde ilk olarak kutudan çıkarılıp, kabloları bağlanıp ayak ile güç tuşuna basılarak açılmalı.
Akabinde, bilgisayarın eski veya yeni olduğuna bakılmaksızın Windows 7 Ultimate kurulmalı,
Ve son olarak ise GTA V testi yapılmalı.

Sağlamlık testi, böyle yapılır.

Edit: Windows 7 espirisi yapalım dedik, hemen linçlendik yav. Sakin olun arkadaşlar, ciddi değilim tabii ki :)

Son düzenleme:
Bilgisayar geldiğinde ilk olarak kutudan çıkarılıp, kabloları bağlanıp ayak ile güç tuşuna basılarak açılmalı.
Akabinde, bilgisayarın eski veya yeni olduğuna bakılmaksızın Windows 7 Ultimate kurulmalı,
Ve son olarak ise GTA V testi yapılmalı.

Sağlamlık testi, böyle yapılır.
Windows7 mi? Şaka mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı