Yeni sistem alındığında ne yapılmalı?

Bilgisayar geldiğinde ilk olarak kutudan çıkarılıp, kabloları bağlanıp ayak ile güç tuşuna basılarak açılmalı.
Akabinde, bilgisayarın eski veya yeni olduğuna bakılmaksızın Windows 7 Ultimate kurulmalı,
Ve son olarak ise GTA V testi yapılmalı.

Windows 7 artık çok eskidi ama kuran kurar. Alışık olması da önemli.

Bilgisayar geldiğinde ilk olarak kutudan çıkarılıp, kabloları bağlanıp ayak ile güç tuşuna basılarak açılmalı.
Akabinde, bilgisayarın eski veya yeni olduğuna bakılmaksızın Windows 7 Ultimate kurulmalı,

Sağlamlık testi, böyle yapılır.
Yeni bir bilgisayarda neden desteklenmeyen eski bir Windows sürümü kullanılsın ki? GTA V Windows 10'da da 11'de de aynı performansı verir. Ancak 2 FPS fark olur.

Sağlamlık testi, böyle yapılır.

Onun yerine aynı anda FurMark ve cine95 testi açıp bir gün bekletse daha iyi olur gibi ha?

Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim, yeni bir sistem topladım ve elime gelmesini bekliyorum şimdiden heyecanlıyım ve ürün elime geldiği gibi neler yapmaliyim hangi yazılımları indirmeliyim ürünlerimin bilinmesi gereken önemli özellikleri nelerdir? Gibi bilgilere açık durumdayım. Daha önce kullanmış aktif olarak kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Hocam Corsair RGB Pro 16 GB 3600MHz almıştım. BIOS'u sıfırlayınca 2666MHz'e sabitlemiş. Onu bir kontrol edin BIOS'tan. Eğer düşükse yükseltin.

Yeni konular

Geri
Yukarı