Yeni sistem alınınca yapılması gerekenler nedir?

Renster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün yeni sistem geçti elime. İçine virüs programı kurmak için Windows 11 deneme sürümü kurdular. Tek yaptığım şey bunu aktifleştirmek ve Chrome kurmak. Driverlar falan yüklü. Başka ne yapmalıyım?

Ben şahsen windows 10 kullanıyorum daha işlevsel bence arayüz olarak vs., ekran kartını güncelle öncelikle sonra gerekli uygulamaları kur zaten kullandıkça aklına gelir tüm uygulamalar.

FPS arttırma videolarını izleyebilirsin çok abartmadan onları uygula yoksa tüm oyunlar minecrafta dönebilir.

Merhaba. Bugün yeni sistem geçti elime. İçine virüs programı kurmak için Windows 11 deneme sürümü kurdular. Tek yaptığım şey bunu aktifleştirmek ve Chrome kurmak. Driverlar falan yüklü. Başka ne yapmalıyım?

WinRAR Spotify Discord Epic Games Steam MSI Afterburner falan kurun.

Ben şahsen Windows 10 kullanıyorum daha işlevsel bence arayüz olarak vs. Ekran kartını güncelle öncelikle sonra gerekli uygulamaları kur zaten kullandıkça aklına gelir tüm uygulamalar.

FPS arttırma videolarını izleyebilirsin çok abartmadan onları uygula yoksa tüm oyunlar Minecraft'ta dönebilir.

Hiçbir işe yaradığı yok o videoların. PC'yi yüksek performans al yeter.

Bu arada virus programı çok gereksiz bence windowsun kendi anti virüsü yeterli zaten her önünüze gelen exe'yi açmıyorsanız. Antivirusler daha çok kendileri virüs gibi zırt bırt popup falan çıkıyor.

Bu arada virus programı çok gereksiz bence windowsun kendi anti virüsü yeterli zaten her önünüze gelen exe'yi açmıyorsanız. Antivirusler daha çok kendileri virüs gibi zırt bırt popup falan çıkıyor.
Defender çöp. Virüsleri bulsa bile silemiyor. Kaspersky gibi adamakıllı AV kurmak şart.

Geri
Yukarı