Çözüldü Yeni sistem için sürücü güncelleştirmeleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berk2837

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba geçen gün yeni sistem topladım ve Windows'u kurduktan sonra Driver Booster indirdim ama bilgisayarımın tam performansını alamadığımdan şüpheleniyorum, özelliklerim aşağıda rica etsem kurmam gereken sürücülerin linkini atar mısınız? Özellikle ekran kartının şimdiden teşekkürler.

Ryzen 3 3100.
ASUS RX 5500XT 4 GB.
ASUS Prime A320M-F.
8 GB apacer 3000MHz RAM.
240 GB apacer SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Driver Booster'ı kaldır, birdaha da kurma.

Ekran kartı için: DDU rehberini uygula ve sürücüyü kur.

Anakart için güncellemenin önemli olanları: BIOS, Chipset, LAN, SATA ve Audio.

SSD Firmware için pek bir şey bulamadım, bulduğum şeyden de emin değilim. Emin olan (Firmware için) arkadaşlar varsa aydınlatabilir.
Downloads - Support - Apacer for Industrial - The most reliable storage and memory (İlk sıradaki.)

SSD Firmware için pek bir şey bulamadım, bulduğum şeyden de emin değilim. Emin olan (Firmware için) arkadaşlar varsa aydınlatabilir.
Downloads - Support - Apacer for Industrial - The most reliable storage and memory (İlk sıradaki.)

Çözüm
Driveri indirdikten sonra ne yapmalıyım?

BIOS için bu videodakileri uygula, diğerleri için klasöre çıkart ve kurulumu yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı