Yeni Sistem Topladım

Doğrudur hocam. Ancak herhangi bir sertifikası mevcut mudur acaba? Bakındım da bulamadım.
Varsa atabilir misiniz? Sertifikası olmadan da kaliteli bir markalar olabilir itirazım yok iğneleme ya da başka bir atıfta bulunmuyorum yanlış anlamayın lütfen.

Sertifikası 80+ bronz.
4667 TL'ye aldım kasayı :)
Monitörde aldım 850 TL'ye indirimdeyken kaçırmadım vallahi çok büyük ve güzel Allah hepinize nasip eder inşallah.
Siz sistem özelliklerini yazmadan önce PSU C4'tür diye bayağı tırsmıştım. Neyse ki C4 değilmiş. Ama sistemdeki soba Crucial BX500 SSD. size sorun yaşatabilir. Isınma sorunu. BIOSTAR anakart pek bilinmese de eski ve kaliteli bir markadır. Sistem Crucial BX500 dışında güzel. Hayırlı olsun.

Siz de 5000. beğeniye yaklaşıyorsunuz. Ben de destek olayım da 5000 beğeni yapalım sizi 😀

Şu an boşta 30-31 derece inşallah ısınma sorunu veya çok sağlık düşmesi olmaz.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam, bende aynı sistemi almayı düşünüyorum. Kaç gün içinde elinize ulaştı?

İstanbul'dan izmite 6 günde geldi bir de bu kara cuma yoğunluğundan biraz geç geldi fakat yanında hediye olarak 20GB flash disk gönderdiler iletişimleri bayağı iyi ilgileniyorlar bir sorun çıkarsa öneririm.

İstanbul'dan izmite 6 günde geldi bir de bu kara cuma yoğunluğundan biraz geç geldi fakat yanında hediye olarak 20GB flash disk gönderdiler iletişimleri bayağı iyi ilgileniyorlar bir sorun çıkarsa öneririm.
Teşekkür ederim hocam, sistemde normalde h410mh anakart var, siz h410mhg anakart tercih etmişsiniz. Ne gibi bir fark var?

H.O ama sanırım SSD kronik sorunlu aynı SSD bendede var bu arada. Benim sistemde GameGaraj.

Teşekkür ederim hocam, sistemde normalde H410MH anakart var, siz H410MHG anakart tercih etmişsiniz. Ne gibi bir fark var?

Daha oyun yeni indirdim deneme şansı bulamadım şu an Red Dead Redemption 2 indirdim 240GB SSD yetersiz kalıyor alacaksanız 480GB SSD öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı