Yeni sistem toplama

Heyelos

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Ev kızı :D
Merhaba, linkleyemedim aşağıdaki sistemi ama bunu sipariş ettim çok anlamıyorum parçaların tam görevinden uyumlu bir sistem olduğunu düşünüyorum yine de sizin de yorumunuzu almak isterim ve ayrıca monitörüm 1920x1080 bunu bir süre kullansam çok sıkıntı olur mu yoksa 2K ve 4K monitörler mi almalıyım biraz pahalı gibi geldi şu aşamada.

1709195160551.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olmaz ama en az 50K'lık sistem alıp Power Boost kasa+PSU ve 16 GB RAM biraz ayıp olmuş.

Evet kasa biraz standart kaldı ama ekran kartı sığdığı sürece kasa görünüm açısından pek beni rahatsız etmez, PSU 750watt yeterli olur diye düşündüm 800 850watt seçeneği yoktu, RAM şimdilik böyle pahalı geldi 32 GB yapınca ilerleyen günlerde 32 GB yaparım.

Evet kasa biraz standart kaldı ama ekran kartı sığdığı sürece kasa görünüm açısından pek beni rahatsız etmez, PSU 750watt yeterli olur diye düşündüm 800 850watt seçeneği yoktu, RAM şimdilik böyle pahalı geldi 32 GB yapınca ilerleyen günlerde 32 GB yaparım.
PSU yeterli olur ama Powerboost PSU'lar inanılmaz dandik.

AA evet markayı şu an fark ettim harici değiştirilebiliyor değil mi bunlar kasaya gömülü olmazlar herhalde şu an değiştirttiremem ama geneli dandik.

Merhaba, linkleyemedim aşağıdaki sistemi ama bunu sipariş ettim çok anlamıyorum parçaların tam görevinden uyumlu bir sistem olduğunu düşünüyorum yine de sizin de yorumunuzu almak isterim ve ayrıca monitörüm 1920x1080 bunu bir süre kullansam çok sıkıntı olur mu yoksa 2K ve 4K monitörler mi almalıyım biraz pahalı gibi geldi şu aşamada.

Eki Görüntüle 2128842

RAM ilerisi için 32'ye yükseltilebilir, ve de PSU çok kalitesiz değiştirmeniz daha iyi olacaktır.

RAM ilerisi için 32'ye yükseltilebilir, ve de PSU çok kalitesiz değiştirmeniz daha iyi olacaktır.

Kendim değişeceğim sanırım bunu, hazır sistem olduğu için kasa ve PSU birlikte sabitmiş şu an dert ettim bunu. 😀

Bir şey daha soracağım güç kaynağı alırken boyutu fark ediyor mu yani alacağım güç kaynağının sığacağını nereden anlarım?

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 2128842
2 - 3 bin lira daha çıkabilirseniz 4070 ti süper almanızı tavsiye ederim

Super yoktu seçeneklerde alamadım maalesef :(

Kasa bilgisi bu hangi PSU uyar nasıl bilebilirim?
3.0 full modüler bir psu bir sorun çıkacağını sanmıyorum ama yinede google dan bi araştırın

Super yoktu seçeneklerde alamadım maalesef :(

Kasa bilgisi bu hangi PSU uyar nasıl bilebilirim?
hazır sistemlere bir de gaming gen tr den bakın 52 k ya 4070 ti süperli sistem vardı yanlış hatırlamıyorsam işlemci özelliştermesiyle falan 55k ya çıkar gibi

Geri
Yukarı