Çözüldü Yeni sistemde monitör 640x480'de takılı kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
İşsiz dilenci
Monitör
Seg monitör
Merhaba arkadaşlar. Ben bu sabah yeni APU bir sistem aldım ve önceki bilgisayarımın hard diskini yeni bilgisayarıma taktım. Maksat bilgiler gitmesin. Sonrasında bütün her şeyin kurulumunu yaptım. Ekran kartının, monitörün falan tüm sürücüleri yükledim. Ama ne yaptıysam şu çözünürlük sorununu gideremedim. Sürücüleri sildim tekrar yükledim hala değişmedi. Hala 640x480'de takılı ve değiştiremiyorum. Sorun nerede olabilir? Çözümü nasıl yapılır? Yardım edin.

IMG_1744.jpeg

IMG_1746.jpeg

IMG_1745.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows Update? Bir kontrol edin.
Ve tam olarak araştırmadım ama bir sisteme 2.SSD takılınca format onerılıyor. Yanı kısacası PC de SSD varsa ve HDD ekledıysenız bırseykler olmus olabılır(yazdığım gibi bu konuyu pek bılmıyorum araştırabılırsınız)

İkisini de yaptım ama hiçbir şey değişmedi hocam, teşekkürler yine de.

Dostlar sorun tamamen kablodaymış. HDMI'dan VGA'ya geçince sorun çözüldü, kusura bakmayın.
Ve tam olarak araştırmadım ama bir sisteme 2.SSD takılınca format onerılıyor. Yanı kısacası PC de SSD varsa ve HDD ekledıysenız bırseykler olmus olabılır(yazdığım gibi bu konuyu pek bılmıyorum araştırabılırsınız)

İkisini de yaptım ama hiçbir şey değişmedi hocam, teşekkürler yine de.

Dostlar sorun tamamen kablodaymış. HDMI'dan VGA'ya geçince sorun çözüldü, kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı