Çözüldü Yeni sistemde ses yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut019

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar toplama bir bilgisayar aldım. Windows kurulumunu her şeyini gerçekleştirdim, driverları indirdim, güncelledim sonra YouTube'a gireyim dedim fakat ses olmadığını fark ettim sebebi ne olabilir? (Bu arada hoparlörüm yok alırken gerek duymadım.)

Çözüm
Sağ alttaki ses şeyinden monitörü seçtin mi?
Desktop Screenshot 2020.09.23 - 18.58.08.74 (2).png
Monitörden ve hayır kırmızı ışık yok normal görünüyor.
Monitörünüzün marka ve modeli nedir? Kullandığınız kablo HDMI mı? Ve hangi kabloyu kullanıyorsunuz?

Ses driverını nasıl yükleyebilirim? Windows Updater'dan denetledim orada otomatik yükler mi?

Anakart üreticinizin websitesinde yer alır ama sorununuz ondan kaynaklı değil sanırsam. Bu mesajdan sonra bir mesaj daha yazmıştım oradaki sorularımı cevaplamanız yeterli olacaktır.

Troll bir konu olarak varsayıyorum. Hoparlör olmadan sesin nereden çıkmasını planlıyorsunuz?

Hoparlör olmadan bilgisayarı olan bir sürü arkadaşım var. Neden troll konu olsun? Bilgim olmayan bir konu her şeye boş yorum yapmayın.
Monitörünüzün marka ve modeli nedir? Kullandığınız kablo HDMI mı? Ve hangi kabloyu kullanıyorsunuz?

Monitörün modeli Lenovo G24-10 144Hz 1ms. DP ile bağladım.

Hoparlör olmadan bilgisayarı olan bir sürü arkadaşım var. Neden troll konu olsun? Bilgim olmayan bir konu her şeye boş yorum yapmayın.
Monitörün modelini bile söylememişsiniz. Biz de otomatik olarak hoparlör dahil olmayan monitörleri düşünüyoruz. Eksik bilgiyle yardım hayal ediyorsunuz.

Geri
Yukarı