Yeni Sistemde Sürücüler Nasıl Kurulur?

Bütün driverlar yüklendi ekran kartını falan gördü bilgisayar en güncel sürümde hepsi. Şeyi merak ediyorum anakartın uygulaması var sıcaklık değerlerine bakabiliyorum fanları kontrol edebiliyorum işlemcinin üzerindekini ama ekran kartı için herhangi bir program yok yani yüklemedim bildiğim kadarıyla ekran kartı içinde var bu hem ekran kartım RGB özellikli onlarıda kontrol edebildiğim bir uygulama olması lazım adı nedir nereden indirebilirim?

Bütün driverlar yüklendi ekran kartını falan gördü bilgisayar en güncel sürümde hepsi. Şeyi merak ediyorum anakartın uygulaması var sıcaklık değerlerine bakabiliyorum fanları kontrol edebiliyorum işlemcinin üzerindekini ama ekran kartı için herhangi bir program yok yani yüklemedim bildiğim kadarıyla ekran kartı içinde var bu hem ekran kartım RGB özellikli onlarıda kontrol edebildiğim bir uygulama olması lazım adı nedir nereden indirebilirim?

Ekran kartı markasına göre oluyor o yazılımlar. Markaniza göre rgb yazılımı diye aratırsanız bulursunuz.

Asus Tweak 2 indirdim kurdum oradan her şeyi yapabiliyorum ve Xsplit Gamecaster kurdum oyunların Fps değerini bazı şeyleri görebiliyorum ama ekran kartım % kaç kullanılıyor veya işlemci onu göremiyorum bunları görmek istiyorum ben bu yüzdeleri nasıl görebilirim? RGB benim için önemli değil kafasına göre kendi kendine yansın ışığı istediği gibi. Benim için önemli olan yüzdeler performansına bakmak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı