Yeni sistemde Windows kurulmuyor

hadin16

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Yeni toplamış olduğum sisteme Windows kurarken, Boot esnasında ekte belirttiğim durum meydana geliyor. Yalnız bu UEFI olarak denediğimde ve USB takılıyken oluyor. Legacy olarak denediğimde ise bu logo ekranda kalıyor... Boot menüden USB'yi 1. olarak seçiyorum. Nerede hata yapıyorum?

Dosya Ekleri

• IMG_20210322_210739.jpg
    IMG_20210322_210739.jpg
    212,3 KB · Görüntüleme: 42
ISO dosyasında bozukluk olabilir. Diskinizde bozukluk olabilir. USB bellekte bozukluk olabilir.

En yüksek ihtimali ISO dosyasının bozukluğu olarak görüyorum. ISO dosyasını tekrardan, IDM gibi indirme araçları kullanmadan indirin. Tekrardan USB'ye yazdırın.

ISO dosyasında bozukluk olabilir. Diskinizde bozukluk olabilir. USB bellekte bozukluk olabilir.

En yüksek ihtimali ISO dosyasının bozukluğu olarak görüyorum. ISO dosyasını tekrardan, IDM gibi indirme araçları kullanmadan indirin. Tekrardan USB'ye yazdırın.
Gece uğraşırken biostan Bios ayarını cms den UEFI ye çektim ve bu işlem sonunda artık biosa bile erişemiyorum düz siyah ekran. Bios pili tak çıkar yapmayı planlıyorum başka bir yolu var mıdır? Hani şu Delete'ye basın ekranı bile gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı