Yeni Sistemde XPG PSU Ses çıkarıyor

hd664

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 2 hafta önce yeni sistem aldım. Dünden itibaren psudan ses çıkmaya başladı fanlar ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Garantiye yollasam 1 ayı geçecek elime gelmesi aşağıya video bırakıyorum. Sorun ne olabilir? Bu şekilde kullansam sisteme bir zararı olur mu?

Sistem Linki:

Kasa + psu linki:

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba 2 hafta önce yeni sistem aldım. Dünden itibaren PSU'dan ses çıkmaya başladı fanlar ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Garantiye yollasam 1 ayı geçecek elime gelmesi aşağıya video bırakıyorum. Sorun ne olabilir? Bu şekilde kullansam sisteme bir zararı olur mu?

Sistem linki:

Kasa + PSU linki:

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir zararı olmaz. Bu arada, 0 desibel ses çıkaran bir güç kaynağı (PSU) olmaz. Sesinin yüksekliğini videoda tam olarak algılayamadım, ama normal gibi görünüyor.

Bir zararı olmaz. Bu arada, 0 desibel ses çıkaran bir güç kaynağı (PSU) olmaz. Sesinin yüksekliğini videoda tam olarak algılayamadım, ama normal gibi görünüyor.
Ses yüksekliği çok rahatsız edici değil ama insan takıyor. Sonradan ortaya çıktığı için problem olduğunu düşündüm. Diğer bilgisayarımda da coil whine var öyle kullanıyorum alıştım bu farklı gibi.
Çok iyi bir kasa olmadığı için normal gibi bu ses.

Kasanın altına bakmayı unutmayın belki fanlarında problem vardır ya da tozlanmıştır.
Yan çevirip süpürge ile alttan çekicem bir deneyeyim. Teknik servis ile de görüşmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı