Yeni sisteme GTX 1080 Ti önerisi

overDrive__

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar.

Intel i7 8700K
Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7
Seasonic Prime Focus 850+80 Platinium
Noctua NH- D15
Samsung 970 PRO M.2 1 TB + 4 TB HDD
G-Skill Z RGB 16 GB 3000 Mhz
Coole Master C700P
Pinoeer BDR-S09XKLT Bluray BDXL Recorder
Benq SW320 10 Bit, 32 Inch, 4K ,%99 RGB , HDR Monitör
Zotac GTX 1080 Ti Amp Extreme Core Edition sipariş ettim, ürünler salı günü elimde olacak uzun süre yeterli bir sistem olacağını düşünüyorum. Merak ettiğim Zotac ekran kartı performansı ve kalitesi açıkçası, tercih etmemin sebebi fiyat performans olarak diğer markalardan hem biraz daha ucuz hem de performans olarak diğer 1080 Ti modellerden biraz daha iyi olduğu söylendiği içindi. Eksik gördüğünüz ya da tavsiye edebileceğiniz bir şeyler varsa paylaşırsanız sevinirim özellikle ekran kartı için tavsiyeleriniz önemli, gerekiyorsa başka model 1080 Ti alabilirim. Bu arada bu sistem müzik (profesyonel), fotoğraf ve video işleme (hobi amaçlı) ve tabi oyun amaçlı olacak, ayrıca bir oyun monitörüm var gerekirse kullanabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zotac gayet iyi markadır hiç şüphen olmasın. Ayrıca ürünü aldıktan sonra seri numarasını Zotac'ın internet sitesinden onaylattığınızda 5 yıl garantisi oluyor. Google'a "Zotac 5 yıl garanti" yazarsanız daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Gayet üst seviye bir sistem olmuş. Ekran kartı konusunda da hiç gerek yok başka modele. Gayet iyi markadır Zotac.
Teşekkür ederim cevabın için :)
Zotac gayet iyi markadır hiç şüphen olmasın. Ayrıca ürünü aldıktan sonra seri numarasını Zotac'ın internet sitesinden onaylattığınızda 5 yıl garantisi oluyor. Google'a "Zotac 5 yıl garanti" yazarsanız daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.
çok teşekkürler bu bilgi için, araştırıyorum :)

Hayırlı olsun nerelerden topladınız bunları? Toplam ne kadara mal oldu?
Sadece monitör 7000TL civarı.
61MqyfF-f-L._SL1024_.jpg

Çok şık bir monitör ayrıca.

Sadece monitör 7000TL civarı.
61MqyfF-f-L._SL1024_.jpg

Çok şık bir monitör ayrıca.
Dell 3216Q ile ile arasında seçim yaptım, hemen hemen aynı özellikteler ama BenQ'nun Technik Color sertifikası HDR olması ve extra bir kaç kısa yol özelliğinden dolayı özellikle kumandasından anında RGB ,SRGB ve Siyah beyaz arasında geçiş yaptırmasını başarılı buldum, Dell'in 27 inchlik 4K ve Hdr monitörü de ilgimi çekmişti fakat 32 inch de henüz 4K HDR ürünü göremedim, pahalı bir 8K ürünü var onda da olduğunu sanmıyorum, çalışırken daha fazla alana ihtiyaç duyduğumdan 32 inch tercih ettim. Özellikle müzik prodüksiyonlarında Vst ve diğer Pluginleri kullanırken büyük ekran oldukça yardımcı oluyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı