Yeni sisteme hangi Windows kurulmalı?

Ya sen neyi anlatıyorsun dostum? Sanki Windows 11'i kendi yazmış da gelmiş savunmaya bak. Sen yaşamadın diye insanlar da mı yaşamamış oluyor? Henüz stabil değil işte gözle görünen bir gerçek sanki biz W10 kullanmak ve savunmak için para alıyoruz. Açıp Steam'den oyununu oynuyorsun ya da internette dolaşıyorsun anormal bir şeyle karşılaşmaman normal.
Bilgisayarımın içindeymişsin gibi konuşuyorsun. Benim bilgisayarı nasıl kullandığıma dair bir fikrin yok. Aşağılayıcı tavrını lütfen sonlandır. Windows 11’li bilgisayarım benim hem eğlence hem de iş yaptığım bilgisayarımdır. Adobe yazılımları, Premiere, After Effects, Photoshop ve Media Encoder en çok kullandığım yazılımlardır. Aynı zamanda Outlook, Onedrive ve Teams gibi servisleri de aktif olarak kullanmaktayım. Ekran kartım ve işlemcim undervolt yapılmış halde, MSI Afterburner ve EasyTune yazılımlarıyla ileri seviye manuel ayarlar ile kullanmaktayım. Bilgisayarım 2 seneye yaklaşmaktadır ve sadece 1 kere mining virüsü sebebiyle format atıldı. Kullanımım hakkında detaylıca fikrin olsun diye yazıyorum.

Ne yani, siz konsol açıp hack komutu mu yazıyorsunuz?
Zaten yazılımcılar Windows KULLANMAZ, GNU veya MacOS seçerler.
Bug ile karşılaşmak için yazılımcı olmak gerekmiyor. Normal bir özelleştirme yapmaya çalışan insanlar bile saçma sapan buglarla karşılaştı. Herhangi bir hata düzeltmesi yaparken de bazen bazı sıkıntılar ortaya çıktı. İnsanların kullandığı şeyin fanboyluğunu yapması fena sıktı artık. Kimseye güncellemeyin kötü falan denilmiyor. W10 daha stabil 11'e geçmek için biraz daha beklenebilir deniliyor.

Ben yukarıdaki listede yazılan hataların 1 tanesini bile deneyimlemedim. Suç bende değil. Windows 11 benim için iyi bir işletim sistemi ve severek kullanıyorum. Windows 98’den bu yana Windows kullanıcısıyım. Windows 11 ile ilgili görüşlerimden dolayı arkadaşlardan maalesef alaycı bir tavır görüyorum.
Herkesin bilgisayarı da aynı değil. Benim gibi intel i5+bios+hdd kullanıp bir de W11 dev denersen oradakilerin fazlasıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek olur.

Bilgisayarımın içindeymişsin gibi konuşuyorsun. Benim bilgisayarı nasıl kullandığıma dair bir fikrin yok. Aşağılayıcı tavrını lütfen sonlandır. Windows 11’li bilgisayarım benim hem eğlence hem de iş yaptığım bilgisayarımdır. Adobe yazılımları, Premiere, After Effects, Photoshop ve Media Encoder en çok kullandığım yazılımlardır. Aynı zamanda Outlook, Onedrive ve Teams gibi servisleri de aktif olarak kullanmaktayım. Ekran kartım ve işlemcim undervolt yapılmış halde, MSI Afterburner ve EasyTune yazılımlarıyla ileri seviye manuel ayarlar ile kullanmaktayım. Bilgisayarım 2 seneye yaklaşmaktadır ve sadece 1 kere mining virüsü sebebiyle format atıldı. Kullanımım hakkında detaylıca fikrin olsun diye yazıyorum.
Sorun yaşamamışsın ne mutlu sana ama bu sürümün sorunsuz olduğunu göstermiyor. Sorun yaşamayan yüzdelik dilimde olduğunu gösteriyor.

Bug ile karşılaşmak için yazılımcı olmak gerekmiyor. Normal bir özelleştirme yapmaya çalışan insanlar bile saçma sapan buglarla karşılaştı. Herhangi bir hata düzeltmesi yaparken de bazen bazı sıkıntılar ortaya çıktı. İnsanların kullandığı şeyin fanboyluğunu yapması fena sıktı artık. Kimseye güncellemeyin kötü falan denilmiyor. W10 daha stabil 11'e geçmek için biraz daha beklenebilir deniliyor.
Windows 11 22H2 İnsider olmuşsanız; bütün hatalara katlanırsınız, Release Prewiew kanalına geçin; daha iyi bir Windows deneyimleyin.

Sorun yaşamamışsın ne mutlu sana ama bu sürümün sorunsuz olduğunu göstermiyor. Sorun yaşamayan yüzdelik dilimde olduğunu gösteriyor.
Bana böyle cevap versinler o zaman. Nezaketin için teşekkür ederim. Biri diyor ki steam kullanıp internette geziyorsun. Bir diğeri gelmiş Shake Mode: ON gibi yersiz alaycı bir espri yapıyor. Burada tanımadığım insanlara karşı yalan borcum mu var Microsoft’tan prim mi alıyorum ben?

Geri
Yukarı