Yeni sisteme hangi Windows kurulmalı?

İlginç. İşletim sistemi bilgisayar seçiyor o halde.
Kardeşim her windows sürümü her driveri ve sistemi tam olarak desteklemez ben windows10 güncellemeleri yaparken bile driverlarım ve sistemimle uyumlumu uyum sorunu yaşarmıyım diye bakıyorum.Burda lakait bir dille hiç bir tez sunmadan yorum yapıyorsunuz.

Kardeşim her windows sürümü her driveri ve sistemi tam olarak desteklemez ben windows10 güncellemeleri yaparken bile driverlarım ve sistemimle uyumlumu uyum sorunu yaşarmıyım diye bakıyorum.Burda lakait bir dille hiç bir tez sunmadan yorum yapıyorsunuz.
Lakayıt bir dil kullandığımı düşünmüyorum. Sizleri anlamaya çalışıyorum Windows 11’i beğenmeyenler, buglu olduğunu söyleyenleri anlamaya çalışıyorum. Ben bu yazdığın sorunların hiçbirini yaşamadığım için bana bu kadar şikayet anlamsız geliyor diyorum. Sana teşekkür ederim çünkü herkes bug bug siye yırtınıp kimse somut bir örnek vermiyordu sen bana liste halinde somut örnekler sunmuş oldun minnettarım. Asla lakayıt, rencide edici bir dil de kullanmadım. Lütfen beni yanlış anlamayınız.

Asıl lakayıtlık bu yaptığınız olmuyor mu acaba? 2’ye 1 şeklinde şu anda el birliğiyle benimle alay ediyorsunuz :) ne diyeyim. Sağlık olsun. Gününüze eğlence kattıysam ne mutlu bana.

Lakayıt bir dil kullandığımı düşünmüyorum. Sizleri anlamaya çalışıyorum Windows 11’i beğenmeyenler, buglu olduğunu söyleyenleri anlamaya çalışıyorum. Ben bu yazdığın sorunların hiçbirini yaşamadığım için bana bu kadar şikayet anlamsız geliyor diyorum. Sana teşekkür ederim çünkü herkes bug bug siye yırtınıp kimse somut bir örnek vermiyordu sen bana liste halinde somut örnekler sunmuş oldun minnettarım. Asla lakayıt, rencide edici bir dil de kullanmadım. Lütfen beni yanlış anlamayınız.
Zaten Windows 11 çok hatalı bir sistem ama hatasız Windows sürümü de yok.
Hata istemeyen Windows kullanmasın. Windows kullanıyorsan hataya katlanacaksın.

Zaten Windows 11 çok hatalı bir sistem ama hatasız Windows sürümü de yok.
Hata istemeyen Windows kullanmasın. Windows kullanıyorsan hataya katlanacaksın.
Ben yukarıdaki listede yazılan hataların 1 tanesini bile deneyimlemedim. Suç bende değil. Windows 11 benim için iyi bir işletim sistemi ve severek kullanıyorum. Windows 98’den bu yana Windows kullanıcısıyım. Windows 11 ile ilgili görüşlerimden dolayı arkadaşlardan maalesef alaycı bir tavır görüyorum.

Ee yani? Ne yaptılarsa yaptılar. Ben “buglar” olayına karşı çıkıyorum. Microsoft’un yeni işletim sistemi politikasını beğenmemek ayrı şey, işletim sistemini buglar var buglar diyerek kullanmamak ayrı şey. Politika mantıklı olmayabilir bir şey diyemem. Ama Windows 11 öyle söylendiği gibi buglar falan içermiyor. Şu an gayet iyi ve kullanılabilir durumda.
Ya sen neyi anlatıyorsun dostum? Sanki Windows 11'i kendi yazmış da gelmiş savunmaya bak. Sen yaşamadın diye insanlar da mı yaşamamış oluyor? Henüz stabil değil işte gözle görünen bir gerçek sanki biz W10 kullanmak ve savunmak için para alıyoruz. Açıp Steam'den oyununu oynuyorsun ya da internette dolaşıyorsun anormal bir şeyle karşılaşmaman normal.

Asıl lakayıtlık bu yaptığınız olmuyor mu acaba? 2’ye 1 şeklinde şu anda el birliğiyle benimle alay ediyorsunuz :) ne diyeyim. Sağlık olsun. Gününüze eğlence kattıysam ne mutlu bana.
Yanlış anlamayın amacım alay etmek değildi. Ancak "İşletim sistemi bilgisayar seçiyor herhalde." dediğiniz cümlede artık sallayarak, kullandığınız işletim sistemini iyi göstermeye çalışmış gibi gözüktünüz. Ve genelde o tarz insanlara böyle davranıyorum.

Eğer o bilgiyi başka bir yerden öğrenip doğru sanıyorsanız ve bu cevabı bu yüzden verdiyseniz, ben de verdiğim tepkiden dolayı özür dilerim.

Ya sen neyi anlatıyorsun dostum? Sanki Windows 11'i kendi yazmış da gelmiş savunmaya bak. Sen yaşamadın diye insanlar da mı yaşamamış oluyor? Henüz stabil değil işte gözle görünen bir gerçek sanki biz W10 kullanmak ve savunmak için para alıyoruz. Açıp Steam'den oyununu oynuyorsun ya da internette dolaşıyorsun anormal bir şeyle karşılaşmaman normal.
Ne yani, siz konsol açıp hack komutu mu yazıyorsunuz?
Zaten yazılımcılar Windows KULLANMAZ, GNU veya MacOS seçerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı