Yeni sisteme kurulması gerekenler

laraxl2

Hectopat
Arkadaşlar 26.07.2019 tarihinde Webtekno Silver'i özelleştirerek aldım. RAM'i 2X8GB ve kasayı Corsair Carpide Spec Delta yaparak sipariş ettim.

Sipariş geldikten sonra yapılacak güncellemeler olarak neleri yapmalıyım? Windows 10 yükleyeceğim.

Ve ek olarak monitörüm LG M2232 Full HD 1080p TV monitör. VGA ile bağlı eski sistemde. VGA ile kullansam performans düşüklüğü olur mu? Uçurumlar var mıdır aralarında?

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, çok fazla bilgi sahibi değilim bu konularda. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VGA olarak bağlamanız için HDMI'dan VGA'ya aktif dönüştürücü almanız lazım. Piyasada bir sürü var bu yüzden kaliteli olmasına dikkat edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VGA olarak bağlamanız için HDMI'dan VGA'ya aktif dönüştürücü almanız lazım. Piyasada bir sürü var bu yüzden kaliteli olmasına dikkat edin.
Aradığım tüm cevaplar. Teşekkür ederim. Monitör için bir fikriniz var mı?

Monitörüm de HDMI var. Direkt HDMI kablosu alsam görüntü alabilir miyim?

Bu ürün işimi görür mü?

Son düzenleme:
VGA çıkışı kullandığın monitöre yeterli. Yalnız o sisteme 50 Hz monitörü pek yakıştıramadım.
Sisteme eldeki tüm imkanları zorlayarak sipariş edebildim. Malesef uzun bir süre bu monitörü kullanmak durumundayım.
Zaten çok birşey beklemiyorum. PC başında günde 2-3 saat zaman geçiren birisiyim. CS G.O, PUBG ve Youtube, film vs. kasmadan, takılmadan akıcı olması yeterli.

Son düzenleme:
VGA çıkışı sisteme görüntü verir mi yoksa HDMI alınmalı mı? Hangisi daha iyi görüntü kalitesi sunar? Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar 26.07.2019 tarihinde Webtekno Silver'i özelleştirerek aldım. RAM'i 2X8GB ve kasayı Corsair Carpide Spec Delta yaparak sipariş ettim.

Sipariş geldikten sonra yapılacak güncellemeler olarak neleri yapmalıyım? Windows 10 yükleyeceğim.

Ve ek olarak monitörüm LG M2232 Full HD 1080p TV monitör. VGA ile bağlı eski sistemde. VGA ile kullansam performans düşüklüğü olur mu? Uçurumlar var mıdır aralarında?

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, çok fazla bilgi sahibi değilim bu konularda. Teşekkürler.
Ürününüz kaç günde size ulaştı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı