Yeni PC'ye kurulması gereken Driver'lar

Wanheda11

Decapat
Arkadaşlar merhaba sizin yardımınıza ihtiyacım var. Ben yeni bir toplama bilgisayar aldım daha gelmedi. Kargoda bu sistem. Geldiği zaman benim sadece ekran kartı ve anakart driverlarını kurmam yetiyor mu? Recep abinin geçen sene attığı videoda sadece anakart ve ekran kartı Driver'ını kuruyor. İşlemci veya başka bir parçanın Driver'ı yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba sizin yardımınıza ihtiyacım var. Ben yeni bir toplama bilgisayar aldım daha gelmedi. Kargoda bu sistem. Geldiği zaman benim sadece ekran kartı ve anakart driverlarını kurmam yetiyor mu? Recep abinin geçen sene attığı videoda sadece anakart ve ekran kartı Driver'ını kuruyor. İşlemci veya başka bir parçanın Driver'ı yok mu?

Windows kurucaksan OEM Key alıp zaten orijinal Windows 10 oluyor ve Windows kendisi gerekli olan şeyleri(Visual Studio, Framework vb.)Kuruyor.

Ses, ekran kartı vb Driver'ları kurmanız lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı