Yeni Sisteme Neler Kurulmalı?

homie

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi yeni kurdum. Windows 7 64 bit işletim sistemi kurdum. Sistemi sağlıklı çalışması açısından ne gibi programlar yüklemeliyim?

İlk iş olarak Windows 10 kur. Sonra pek bir şey kurmana gerek yok.

Aslında düşünmedim değil. Fakat Windows 10 pek güvenemedim.Yeni bir sistem, ücretsiz, türkçe desteği yok. Onun haricinde oyun desteği ne durumda hiç bakmadım.

Aslında düşünmedim değil. Fakat Windows 10 pek güvenemedim.Yeni bir sistem, ücretsiz, türkçe desteği yok. Onun haricinde oyun desteği ne durumda hiç bakmadım.
Türkçe desteği var, sıfırdan lisans alırsan ücretsiz değil, yükseltme ile ücretsiz. Yeni bir işletim sistemi olması kötü olduğu anlamına gelmez.

Kötü olduğunu biraz kasetetmiş olabilirim. Fakat yeni bir sürüm ve sorunları var.

Kötü olduğunu biraz kasetetmiş olabilirim. Fakat yeni bir sürüm ve sorunları var.
Aslında Windows 10 mükemmel bir işletim sistemi. Daha sonra konu açıp beğendiğim özellikleri söyleyeceğim. Sorun Windows 10'da değil bazı programlar windows 10'a halen uyumlu hale gelmemiş.

Gelelim ne yüklemen gerektiğine.
1)BIOS güncellemesi
2)Windows 10 64 bit
3)Ekran kartı sürücüsü
4)Ccleaner
5)Adobe acrobat reader
6)Office 2013
7)Antivirüs programı. (Şimdilik Kaspersky'nin 2016 sürümü İngilizce var. Önümüzdeki yıl Türkçe çıkar.)
8)Adobe flash player
Aklıma gelenler bu kadar.

Son düzenleme:
Ben yükledim arayüz iyi güzel ama oyun oynarken sürekli AMD ekran sürücüsü yanıt vermeyi kesti diyor ve bu sayede oyun oynanmaz hale geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı