Yeni Sisteme Windows 10 Alınmazsa Ne Olur?

Dogukanby

Femtopat
Daha fazla  
Ben şimdi yeni bir sistem alacağım ama Windows 10 almak istemiyorum. Çok pahali çünkü eger almazsam ne olur? Yani basta karsima ne cikar siyah ekran mi yoksa baska bir şey mi? 1000TL odemek istemiyorum.

İçin de Windows yüklü olmazsa siyah ekran kalır. Bazı siteler 50 liraya Windows satıyorlar, güvenliğinden emin değilim, diğer arkadaşlar yazar onunla ilgili.

Alternatif olarak Linux'a da bakabilirsiniz.

Minimum 8 GB bir USB bellek sahibiysen içerisine Windows 10 ISO'su kurup ücretsiz sürümü alabilirsin.

Lazım olan program da bu.

Daha sonra da bu videoları izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lisanslı sürümden 2 farkı var, sağ altta Windows'u Etkinleştir yazısı var ve kişiselleştirme yapamıyorsun.

Deneme sürümünü sonsuza kadar kullanabiliyorsunuz. Lisans alınca da sisteme girersiniz, sıkıntı olmaz.

Deneme sürümünde tema ayarlayamıyorsunuz ve sağ altta ''Windows'u etkinleştir'' yazıyor, hepsi bu.

Hocam Windows 10'u deneme sürümünde kullanırsanız Windows Defender, OneDrive gibi hizmetleri kullanamıyorsunuz. Bazı kişiler bilgisayar mavi ekran veriyor ve açılmıyor gibi şeyler de diyor. İnternette ucuza Key satan yerler var ama çoğu dolandırıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı