Yeni sisteme Windows 11 kurulur mu?

msyCruise

Decapat
Selam arkadaşlar.

Yeni bir sistem toplamaktayım. Doğal olarak işletim sistemi bakıyorum. 4-5 yıl gibi bir süredir Windows 10 kullanıyorum. Şimdi Windows 11'i araştırdım biraz bazı kişiler çok bug içerdiğini söylemiş. Şu an böyle bir durum var mı? Temiz kurulum ile oyun oynayan birinde sorun oluşturur mu? (işlemci Intel GPU NVIDIA + 16 GB DDR4 RAM, SATA SSD)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bilgisayarımı formatlarken Windows 11 denemek için 10 kurmak yerine 11 kurdum. İlk kurduğumda ufak çözülmeyen bir buga girdi işletim sistemim. Zaten hiçbişey kurmadığımdan tekrardan formatladım. Bir daha da herhangi bir bug veya can sıkıcı bir durum ile karşılaşmadım.
Windows 11'i öneririm şahsen. Oyunlarda vs. herhangi bir sorun da yaşamadım.

Selam arkadaşlar.

Yeni bir sistem toplamaktayım. Doğal olarak işletim sistemi bakıyorum. 4-5 yıl gibi bir süredir Windows 10 kullanıyorum. Şimdi Windows 11'i araştırdım biraz bazı kişiler çok bug içerdiğini söylemiş. Şu an böyle bir durum var mı? Temiz kurulum ile oyun oynayan birinde sorun oluşturur mu? (işlemci Intel GPU NVIDIA + 16 GB DDR4 RAM, SATA SSD)

Valorant oynamıyorsanız kurun hocam.

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar sanırım bir süre daha kendimi garantiye alıp Windows 10 ile devam edeceğim..

Bilgisayarımın ilk format zamanı artık Windows 11 de oturmuş olacağından kurmayı düşüneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı