Yeni sistemimde yapmam gereken şeyler nelerdir?

İşlemcinin değil, anlamıyor musun?

HDD ve SSD'yi tek disk olarak birleştirip kullanmaya yarıyor bu bahsi geçen şey ayrıca. Daha da rezil olmayın lütfen.
Tamam o konuda haklısın evet birleştirme için kullanılıyor, ama işlemci kontrolü için ayrıca driver ve uygulama veriyor.

Var dedim mi? Sizin AMD'nin uygulaması dediğiniz şeye söylüyorum onu. Kendi dediğinizi 30 saniye sonra unutuyorsunuz galiba.

Bilmediğin şeye bilmiyorum dersen gerek kalmaz.
Kardeşim kullandığım şeye bilmiyorum diyemem maalesef, kullanmasam eyvallah der geçerim merak etme.

Tamam o konuda haklısın evet birleştirme için kullanılıyor, ama işlemci kontrolü için ayrıca driver ve uygulama veriyor.
vermiyor. İşlemci için sürücü yoook. Çok zor değil anlamak. Varsa atın da görelim diyorum, bambaşka bir şeyi atmayın, StoreMI adında. Adı bile alakasız olduğunu belli ediyor.

Ryzen Master'la da çıkmayın karşıma şimdi. OC uygulaması o. Sürücü gene değil.

Var dedim mi? Sizin AMD'nin uygulaması dediğiniz şeye söylüyorum onu. Kendi dediğinizi 30 saniye sonra unutuyorsunuz galiba.

Bilmediğin şeye bilmiyorum dersen gerek kalmaz.
Driver ve Ryzen Master kuruyor bende mesela.

vermiyor. İşlemci için sürücü yoook. Çok zor değil anlamak. Varsa atın da görelim diyorum, bambaşka bir şeyi atmayın, StoreMI adında. Adı bile alakasız olduğunu belli ediyor.

Ryzen Master'la da çıkmayın karşıma şimdi. OC uygulaması o. Sürücü gene değil.
Peki kardeşim tamam, sen haklısın.

Dosya Ekleri

• 1614679879346.png
    1614679879346.png
    108,1 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı