Yeni SSD çok yavaş çalışıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki video izlemeden önce [OpenCore] macOS Catalina 10.15.7 (19H15) Intel & AMD Kurulum İmajı imajımızı USB içine yazdır. USB içine imajı yazdırdıktan sonra videonun 3. dakikasından sonra olanları uygula.
Hocam benim ssd sata bir farklılık olmaz değil mi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yukarıdaki video izlemeden önce [OpenCore] macOS Catalina 10.15.7 (19H15) Intel & AMD Kurulum İmajı imajımızı USB içine yazdır. USB içine imajı yazdırdıktan sonra videonun 3. dakikasından sonra olanları uygula.
Hocam arkadaşta gerçeği yok mu zaten neden OpenCore imajı yazdırtıyorsunuz?

Buna bakabilirsin. Sadece kurmak istediğin dosyayı kendin seçeceksin. Big Sur desteği varsa Big Sur kur.

Dosyayı USB içine yazdır.

Hocam eski diskiniz ya HDD değil SSD ise? Ben de SSD almak için sabırsızlanıyordum, aldım. Meğer eski diskimde SSD imiş hızı fark ettirmedi :D.

Hocam eski diskiniz ya HDD değil SSD ise? Ben de SSD almak için sabırsızlanıyordum, aldım. Meğer eski diskimde SSD imiş hızı fark ettirmedi :D.
yok kardeşim o kadar da cahil değilim elhamdülillah😂
Dosyayı USB içine yazdır.
Hocam şöyle bir hata aldım kurulum ekranında

Dosya Ekleri

• IMG_20210303_222007.jpg
    IMG_20210303_222007.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı