Yeni SSD takılınca Windows 10 kurulumu gerekli mi?

bbshadow

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce yeni bir laptop aldım ama SSD yetersiz bu yüzden yeni bir SSD alıp takacağım. Kullanmadan önce takacağım için yeniden Windows 10 kurulumu yapmak gerekmez değil mi?

Arkadaşlar 2 gün önce yeni bir laptop aldım ama SSD yetersiz bu yüzden yeni bir SSD alıp takacağım. Kullanmadan önce takacağım için yeniden Windows 10 kurulumu yapmak gerekmez değil mi?
Şimdi yeni aldığın SSD'yi eğer depolama için kullanacak isen gerek yok. Ama yeni aldığın SSD eskisine nazaran daha iyi model ise kurulumu yapabllirsin. Zaten maksimum 15-20 dakika sürüyor.

yorumlarınız için teşekkür ederim bir soru daha sormak istiyorum. msi laptop aldım kendim takmak istiyorum ssdyi garanti dışı olur mu henüz onlardan bir cevap alamadım takması kolay mı herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım ?
İkisini aynı anda kullanacağım herhangi birine takabilir miyim farklılık olur mu? Saçma sorular soruyorsam kusura bakmayın ilk defa böyle bir işlem deneyeceğim pek bir bilgimde yok açıkçası :)

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bir soru daha sormak istiyorum. MSI laptop aldım kendim takmak istiyorum SSD'yi garanti dışı olur mu henüz onlardan bir cevap alamadım. Takması kolay mı herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
İkisini aynı anda kullanacağım herhangi birine takabilir miyim farklılık olur mu? Saçma sorular soruyorsam kusura bakmayın ilk defa böyle bir işlem deneyeceğim pek bir bilgimde yok açıkçası :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan takmasını öğrenebilirsiniz.
1638288386252.png

Geri
Yukarı