Çözüldü Yeni SSD'ye atılan RDR 2 ve GTA 5 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Kağan20

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
i5 11400
Yeni SSD aldım. Epic Games'ten RDR 2 yükledim. Steam'de yüklü olan GTA 5'i yeni SSD'ye taşıdım. Ardından denemek için GTA 5'e tıkladım. 1.görseldeki gibi Launcher açılıyor ve ardından arka planda çalışmaya devam ediyor. Steam'de GTA 5 çalışıyor olarak görünüyor. 3. görselde görev yöneticisi'ni de attım.
Uygulamalar kısmında GTA 5 de Rockstar Launcher da yok. Arka plan işlemleri kısmında çıkıyor ikisi de. Ve sağ alttaki oktan Rockstar'a sağ tık yaptığımda sadece exit çıkıyor. Exit'e basılıyor ama kapanmıyor. Sadece görev yöneticisinden kapatabiliyorum. RDR 2'de de denedim ama aynı sorun devam ediyor. Çözümü var mı? Sil yükle yaptım, başka diske yükledim olmadı. VPN ile de denedim yine olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Onları yaptım zaten. Her doğrulama sonrası C D ve E disklerine kurdum Launcher'ı ama düzelmedi. Bu durumu yaşayıp da halleden var mı?

Çok komik bir şekilde Windows Defender'ı kapatıp yönetici olarak çalıştırınca düzeldi. Her şeyi deneyip virüs programını neden kapatıp denemedim, kendime gülüyorum şu anda...
Hocam görsel yok yeniden yüklerseniz yardımcı olabilirim, windows sürümü ve driver güncelse yeniden başlat yap tekrar dene oyunu yönetici olarak çalıştırıp dene.

Hocam görsel yok yeniden yüklerseniz yardımcı olabilirim, Windows sürümü ve driver güncelse yeniden başlat yap tekrar dene oyunu yönetici olarak çalıştırıp dene.

Sürücüler güncel. Dün geceden beri kaç kere yeniden başlattım. Kapat aç yaptım. Olmadı.

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    94,1 KB · Görüntüleme: 10
  • 2.png
    2.png
    61,6 KB · Görüntüleme: 8
  • 1.png
    1.png
    66,2 KB · Görüntüleme: 6
Rockstar Games oyunları olduğu için 2'sinde yaşıyorum sorunu. Sorun zaten Rockstar Games Launcher'ın açılmaması, arka planda çalışması.
Oyunları epic, steam gibi platformlardan aldıysan dosya doğrulama yap, değişiklilik olmazsa rockstar games launcherı yeniden yükle

Onları yaptım zaten. Her doğrulama sonrası C D ve E disklerine kurdum Launcher'ı ama düzelmedi. Bu durumu yaşayıp da halleden var mı?

Çok komik bir şekilde Windows Defender'ı kapatıp yönetici olarak çalıştırınca düzeldi. Her şeyi deneyip virüs programını neden kapatıp denemedim, kendime gülüyorum şu anda...

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı