Yeni SSD'ye orijinal Windows kurma

Boksor45

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda SATA SSD mevcut NVMe SSD almayı düşünüyorum bilgisayarı aldığımda orijinal Windows 11 mevcuttu orijinal şekilde NVMe SSD'ye yeniden nasıl kurabilirim Windows 11'i?

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda SATA SSD mevcut NVMe SSD almayı düşünüyorum bilgisayarı aldığımda orijinal Windows 11 mevcuttu orijinal şekilde NVMe SSD'ye yeniden nasıl kurabilirim Windows 11'i?

Şu anda sisteminiz sorunsuz çalışıyor ise disk klonlama yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle bunu indirip ProduKey ürün anahtarını öğreniceksiksiniz sonra yüklerken ürün anahtarını giriceksiniz.

Aynı şekilde kuracaksın ama bu sefer yeni aldığın SSD'ye kuracaksın. Lisans anahtarını öğrendikten sonra o lisans anahtarını gireceksin. OEM ise kendisi otomatik etkinleşir zaten.

İmkansız virüslü olması.

Windows dosyayı tanımadığı için böyle diyor olabilir.

İnternet explorer için ayrı key?
1663514819648.png

Şu anda sisteminiz sorunsuz çalışıyor ise disk klonlama yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam teşekkür ederim cevap için sıfırdan kurmak isterim.

Geri
Yukarı