Yeni Steam hesabına hangi oyunlar alınmalı?

Okyanus Öztürk

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni Steam hesabı açacağım, uzun süre kullanmalık koleksiyon yapmalık vs.

İlk başta düşük bütçeli hangi kolektif oyunları alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk aldığım oyun Witcher 3'tü. Tavsiye ederim. Daha sonra Life is Strange ve Dying Light almıştım. Ryse Son of Rome, Ori and the Will of the Wisps, Hades, Mortal Kombat 11 alınabilecek oyunlar. Ryse Son of Rome ve Ori and the Will of the Wisps bitirdikten sonra sileceğiniz oyunlar ancak Hades ve Mortal Kombat 11 çok uzun süre oynayabileceğiniz oyunlardır.

Ayrıca eklemek istiyorum. Hellblade Senua's Sacrifice'ı kesinlikle oynamalısınız. 2. oyunu da yoldayken bir şansı kesinlikle hak ediyor. Eğer iyi bir şekilde çıkarsa bir God of War etkisi yaratabilir.

İlk aldığım oyun Witcher 3'tü. Tavsiye ederim. Daha sonra Life is Strange ve Dying Light almıştım. Ryse son of Rome, Ori and the Will of the Wisps, hades, Mortal Kombat 11 alınabilecek oyunlar. Ryse son of Rome ve Ori and the Will of the Wisps bitirdikten sonra sileceğiniz oyunlar ancak hades ve Mortal Kombat 11 çok uzun süre oynayabileceğiniz oyunlardır.

Ayrıca eklemek istiyorum. Hellblade: Senua's Sacrifice'ı kesinlikle oynamalısınız. 2. oyunu da yoldayken bir şansı kesinlikle hak ediyor. Eğer iyi bir şekilde çıkarsa bir God of War etkisi yaratabilir.

Kesinlikle katılıyorum en sevdiğim oyunlardan birisi Hellblade. Yeni oyunu sabırsızlıkla bekliyorum. Yayınladıkları son gameplay videosunu ağzım açık izledim o kadar iyi gözüküyor ki.

Kesinlikle katılıyorum en sevdiğim oyunlardan birisi Hellblade. Yeni oyunu sabırsızlıkla bekliyorum. Yayınladıkları son gameplay videosunu ağzım açık izledim o kadar iyi gözüküyor ki.
Kesinlikle hocam. Bir an oyun olduğu konusunda tereddüt ettim. Eğer gösterilen sahneyi biz izlemek yerine oynuyorsak oyun dünyasını derinden etkiler. Bildiğiniz gibi ilk oyun bağımsız bir yapımdı. Bağımsız hâlde böyle bir oyun yapabildiklerine göre Microsoft'un desteğiyle neler olur tahmin etmesi güç. Duyduğuma göre ana karakterin animasyonlarını canlandıracak kişi dövüş eğitimi almış. İnce detaylar ama harika detaylar.

L4D2, Portal serisi, BlackMesa, Half-life serisi, Witcher serisi, GTA 4-5, HOI4 ve EU4, ETS 2, Stardew Valley ve Terraria.

Geri
Yukarı