Yeni Süper Türk CS:GO takımı Eternal Fire geliyor!

@monthean @WiSo Yok arkadaş takım fena Xantares imoRR Calyx İSSAAA WOX abi hepsi master class be. Recep İvedik in takımını nasıl yendiler ama şahanları :D şahan takımını hiç sevmiyordum yendiler nasıl rahatladım.
Bu arada yine de Xantares imoRR dan üstün ama dediğim gibi imoRR da fena. WOX da süper yine aynı şekilde isa Calyx süper takım.

Birileri içerlenmiş... "ISSAA yanlış tercih, kötüde olsa çürük bir yumurta olup, Türk olsa daha iyi olurdu, o kişide ben". Zaten sevmiyordum şu konuşmadan sonra fülüt benim için kesin olarak bitmiştir.

Takımı oluşturan kişilerin başında Woxic geliyor, ISSAA hakkında en iyi bilgiye o sahip ve iyi ki seni seçmemişler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xantares'i tek geçerim.
Kesinlikle
Tabi yarın mini derbi olacak.
Şangal v EternalFire. Önceki iki maç fpwc ve sahan EternalFire için çerezdi. Şimdi daha güçlü bir rakip izlemesi keyifli olacak.
Hissediyorum ki takım çok dağınık olsa bile Xantares imoRR Wox ve İSSAAA ile kazanan EternalFire olacak. Gönlüm Xantares li EternalFire dan yana.

Birileri içerlenmiş... "ISSAA yanlış tercih, kötüde olsa çürük bir yumurta olup, Türk olsa daha iyi olurdu, o kişide ben". Zaten sevmiyordum şu konuşmadan sonra fülüt benim için kesin olarak bitmiştir.
Kesinlikle. ISSAA hiçte yanlış bir seçim değil aksine OG de dünyanın en iyi takımlarından birinde oynayıp aynı şekilde Esl pro league vb... Turnuvalarda yine dünya devlerine karşı oynamış tecrübeli bir arkadaş.
Ve Device falan diyor çok uçmuş yok daha neler.

Kesinlikle. ISSAA hiçte yanlış bir seçim değil aksine OG de dünyanın en iyi takımlarından birinde oynayıp aynı şekilde Esl pro league vb... Turnuvalarda yine dünya devlerine karşı oynamış tecrübeli bir arkadaş.
Ve Device falan diyor çok uçmuş yok daha neler.
Device falan olursa onun için konuşurum demiş. Mesela bu takıma device gelse ana dil ingilizce olurdu çünkü dünyanın en iyilerinden birine "bizim için türkçe öğrensene" diyemezsin. Ha zamanla 2 3 yıl sonra device gerçekten türkçe öğrenirse türkçeye dönülür. Ve bence de issaa ingilizce konuşmaya değecek bir oyuncu değil.

@İmper @MrCoffee furiousss un turkey5 da olduğu dönemleri izlemediniz sanirim. Takimin bel kemigiydi. Kendiside açıklama yaptı. Ailevi sebeplerden dolayı espora ara verdiğini söyledi. Yoksa çok yuksek potansiyelli bir oyuncu.

Device falan olursa onun için konuşurum demiş. Mesela bu takıma device gelse ana dil ingilizce olurdu çünkü dünyanın en iyilerinden birine "bizim için türkçe öğrensene" diyemezsin. Ha zamanla 2 3 yıl sonra device gerçekten türkçe öğrenirse türkçeye dönülür. Ve bence de issaa ingilizce konuşmaya değecek bir oyuncu değil.
İngilizce konuşmaya sebep için ne ISSAA nede Device ı sebep göstermemeliyiz. Artık İngilizce ana dil gibi oldu.
İngilizce biliyor musunuz devri yok artık; kaç dil biliyorsunuz?

Bu arada gayette ingilizce konuşulacak bir oyuncu. Xfloud biraz dediğim gibi uçmuş.

İngilizce konuşmaya sebep için ne ISSAA nede Device ı sebep göstermemeliyiz. Artık İngilizce ana dil gibi oldu.
İngilizce biliyor musunuz devri yok artık; kaç dil biliyorsunuz?

Bu arada gayette ingilizce konuşulacak bir oyuncu. Xfloud biraz dediğim gibi uçmuş.
İngilizcenin önemini değil ortalama belki de ortalamanın altında bir oyuncu için 4 türkün ingilizce konuşması konu. Onun yerine bir türk olsa ve takımın dili türkçe olsa çok daha mantıklı olurdu bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Geri
Yukarı