Yeni Taego haritası hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Fatherboard

Hectopat
Daha fazla  
Pubg'nin bu yeni haritası önceki haritalara kıyasla sanki sistemi biraz daha zorluyor gibi geldi bana, kenar yumuşatma ve gölgeleri birer derece düşürünce istikrarlı FPS aldığımı fark ettim.

Ani olarak FPS'in 10 ve altına düşme sorunu sanırsam kronik. Bu oyunda daha stabil bir oynayış sağlamak için tavsiyeleriniz varsa almak isterim.

Son düzenleme:
Optimizasyon, buglar ve oynanışın rezalet olması gibi sebepler yüzünden oynamıyorum.
Hala da nasıl bu kadar popüler anlam veremiyorum ya, sırf realistic grafikler var diye.

@FlexR Bu kadar saçma bir atış hissiyatı yok bu arada. CS 1.6'da bile mermi adama değince, değdiğini hissediyorsun. Ben de anlamıyorum şahsen neden oynandığını.

Genel olarak sevdim. Bende hiç FPS düşüşü olmadı, sabit 144 FPS ile oynadım.
Hocam ben 60hz monitör kullanıyorum. Vsync'i açıyorum, açmadan oynamamın bir faydası olmaz heralde sanırım.

Eğer Vsync açmam gerekiyorsa oyun içi ayarlardan FPS sınırlaması yapmak ve yapmamak arasında herhangi bir fark olur mu?

Hocam ben 60hz monitör kullanıyorum. Vsync'i açıyorum, açmadan oynamamın bir faydası olmaz heralde sanırım.

Eğer Vsync açmam gerekiyorsa oyun içi ayarlardan FPS sınırlaması yapmak ve yapmamak arasında herhangi bir fark olur mu?
Bildiğim kadarıyla olmaz.

Optimizasyon, buglar ve oynanışın rezalet olması gibi sebepler yüzünden oynamıyorum.
Hala da nasıl bu kadar popüler anlam veremiyorum ya, sırf realistic grafikler var diye.
Son 1-2 aydır oynuyorum, ne bir optimizasyon problemiyle ne de bir bug ile karşılaştım.
Oyunun iki eksiği var: atış hissiyatı ve eşleştirmelerde yüksek seviyelerin gelmesi. Oyun bunların dışında gayet oynanabilir.

Harita söylediğinizin aksine diğer haritalarla aynı sayılır optimizasyonu, hatta Vikendi'den daha iyi. Haritayı da genel olarak beğendim. Bazı arkadaşların CS gibi hile dolu oyunların oynanmasına şaşırmayıp buna şaşırması gülünç.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı