Fortnite og sezonu hakkında düşünceleriniz?

@Adieu hocam Battle Pass'i fulleyip satın alınca tüm itemler geliyor mu hala? Ikinci sorum, eskiden beleş itemleri açınca direkt gelirdi, şimdi yıldız ile satın alıyoruz. Peki bu yıldızlar nasıl kazanılıyor?

@Adieu hocam Battle Pass'i fulleyip satın alınca tüm itemler geliyor mu hala? İkinci sorum, eskiden beleş itemleri açınca direkt gelirdi, şimdi yıldız ile satın alıyoruz. Peki bu yıldızlar nasıl kazanılıyor?
Level atladıkça 5 yıldız kazanıyorsun. O yıldızlarla da Battle Pass'teki itemleri topluyorsun. Eğer hala Battle Pass'i açmadıysan o yıldızlarla sadece ücretsiz eşyaları alabilirsin. Kaç levelsin? Baya yıldızın birikmiştir diye düşünüyorum. Battle Pass'i alarak o yıldızları harcayabilirsin.

Level atladıkça 5 yıldız kazanıyorsun. O yıldızlarla da Battle Pass'teki itemleri topluyorsun. Eğer hala Battle Pass'i açmadıysan o yıldızlarla sadece ücretsiz eşyaları alabilirsin. Kaç levelsin? Bayağı yıldızın birikmiştir diye düşünüyorum. Battle Pass'i alarak o yıldızları harcayabilirsin.

Hocam ücretli kısımdaki itemlerde mi yıldızla satın alınıyor yoksa aşama ilerledikçe otomatik olarak dolaba geliyor mu?
Bir de ilk sorumun cevabı hakkında bilginiz var mı? Fulleyip Pass alınca itemler eskiden gelirdi şimdi de öyle mi?

Hocam ücretli kısımdaki itemlerde mi yıldızla satın alınıyor yoksa aşama ilerledikçe otomatik olarak dolaba geliyor mu?
Bir de ilk sorumun cevabı hakkında bilginiz var mı? Fulleyip Pass alınca itemler eskiden gelirdi şimdi de öyle mi?
İtemleri yıldızla alıyorsun. Pass'i alınca otomatik gelmiyor bütün itemler. Tek tek yıldız harcayarak alacaksın.

Oyunu dün oynadım çok zevkli olmuş vallaha.
Koşma ve kayma olayı da eklenince oyun hızlanmış baya iyi olmuş. 3-4 el normal girdim 2 el win aldım botlar çok olduğu için win almak kolay oluyor. 1-2 el de ranked girdim ilk 10'a kalabildim ranked'da baya eğlenceli.

Yeni konular

Geri
Yukarı