Yeni telefon mu almak yoksa konsol mu?

ZlatanG

Decapat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Bende bir tane telefon var Redmi Note 8 Pro ama arka camı kırık falan. O yüzden o telefonu 25k Z fold 4'ye geliştirmeyi düşünüyorum ama geçenlerde konsolumu satmıştım ve 20 k ya PS 5 buldum. Sizce hangisini almak mantıklı?

Merhaba öncelikle. Bende bir tane telefon var Redmi Note 8 Pro ama arka camı kırık falan. O yüzden o telefonu 25k Z fold 4'ye geliştirmeyi düşünüyorum ama geçenlerde konsolumu satmıştım ve 20 k ya PS 5 buldum. Sizce hangisini almak mantıklı?

Katlanabilir telefonları tercih etmem sırf bu özellik için cihaz batarya ve performans kaybına uğruyor.

Series S + telefon alsanız daha iyi olmaz mı hocam? Şahsen PS5'e 20k vermezdim.
Series S ülkemizde F/P olarak bence 1 numaralı konsol konumunda. Bilgisayarım olmasaydı direkt bir Series S alırdım. Telefon olarak S20 FE ( 256 GB & Snapdragon ) veya S21 FE alabilirsiniz gayet güzel cihazlardır, üzmez.

Son düzenleme:
Series S + telefon alsanız daha iyi olmaz mı hocam?

https://www.akakce.com/cep-telefonu...-s-512-gb-ssd-fiyati,803793597.html [/QUOTE]
Kral vallahi Series S içime sinmiyor PS TLOU falan oynamak için alıyorum ayrıca telefon alırsam kral bir telefon almak istiyorum.

Cihaz katlanabilir oluğundan cihaza büyük bir batarya koyamıyorlar bu da güncel cihazların gerisinde kalıyor işlemci içinde aynı durum geçerli aynı zamanda ekranda çukurluk oluyor bu seni rahatsız eder mi bilmem.

Haklısın kral onu bende fark ettim de ona göre işlemci ve batarya çıkarmışlardır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı