Yeni telefon numarası nasıl alınır?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Telefona numara almak istiyorum. Ne yapmam gerekli?
Vodafone'lu olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam son kullanma tarihi yazmıyor ama emin misiniz?

Utangaç biriyim, düşündüm ama utandım.

Hocam yen şu utangaçlığını. Sen para sahibisin onlar mal satıyor. Vur elini masaya hat verin de. Neye utanıyorsun sen tüketicisin orada. Çalışan olsan anlarım da parasıyla sonuçta.

Şöyle de yapabilirsin; önce Vodafone bayisine giderek hattını Vodafone'a taşı. Geçiş tamamlandıktan sonra müşteri hizmetlerini arayarak numaranı değiştirmek istediğini söyle. SIM kart değişikliği gerekmeksizin belli bir ücret karşılığında GSM numaranı değişiyorlar. Bu yöntem yeni hat satın almaktan da daha ucuza geliyor diye biliyorum.

1-İnternetten yeni bir faturalı hat alabilirsin, bunu için bayiye vs. gitmene gerek kalmaz, bayide aldığın hat anında aktif olurken internetten aldığın hattın açılması ve aktif olması 1-2 haftayı bulabilir.

2-Vodafone ve Turkcell'deki numaraların çoğu kullanılmış numara, ayrıca Vodafone bana kalırsa dandik bir operatör. Yeni hattı özellikle BİMcell almanı öneririm, hem fiyatı daha uygun hem kalitesi Vodafone'dan çok daha iyi. Ha ille de Vodafone kullancam dersen hattı BİMcell'den alıp, 3 ay sonra Vodafone'a taşırsın. Bu şekilde hem sıfır numara alırsın hem de daha ucuza alırsın ve Vodafone'lu olursun.

Geri
Yukarı