Yeni Toplanan Bilgisayara Windows 10 Pro Nasıl Kurulur?

Heera11.6

Femtopat
Daha fazla  
Bugün Allah izin verirse bilgisayar alacağım. Freedos geliyor diye biliyorum. Windows 10 Pro'yu nasıl kurabilirim? Masaüstü alacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün Allah izin verirse bilgisayar alacağım. Freedos geliyor diye biliyorum. Windows 10 Pro'yu nasıl kurabilirim? Masaüstü alacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hayırlı olsun. Gayet basit. Windows'un sitesinden ISO dosyasını indirin, USB'ye yazın, bilgisayar açılırken boot tuşunu seçip USB'yi seçin. Ardından kurulum başlayacaktır.

Bugün Allah izin verirse bilgisayar alacağım. FreeDOS geliyor diye biliyorum. Windows 10 Pro'yu nasıl kurabilirim? Masaüstü alacağım.

Çok kolay bir bilgisayarcıda flaşa Windows 10 attırıyorsunuz daha sonra takıp açtığınızda sizi Windows kurulum ekranı karşılıyor oradan hangi versiyon olacağını seçersiniz (Home Pro vs)

Geri
Yukarı