Yeni Toplanan PC'nin Oyundan Atması

Disappoint

Decapat
1 hafta önce topladığım oyun bilgisayarı sadece oyun sırasında normal sıcaklık değerlerinde (60-65 derece) iken kendi kendine rasgele bir şekilde aniden kapatıp kendini tekrar açıyor. Teknik servise götürmeden önce bir de buraya da sorayım istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Termal Macun kurumuştur dicem de yeni toplanmış. Teknik servise götür kasayı açma.
Yada önce aç bir kasayı bak ekran kartının fan 'ı dönüyor mu?

Son düzenleme:
Peki bahsettiğin sıcaklıklar tüm parçalar için mi geçerli yoksa sadece ekran kartı için falan mı?

Termal Macun kurumuştur dicem de yeni toplanmış. Teknik servise götür kasayı açma.
Yada önce aç bir kasayı bak ekran kartının fan 'ı dönüyor mu?
Merhaba geç cevap verdiğim için özür dilerim. Evet bütün fanlar dönüyor vatan bilgisayar teknik servisten yeni geldi. Adam bana hiç bir sorun olmadığını orada hiç kapanmadığını söyledi fakat eve getirdim aynı sorun burada devam ediyor.
Peki bahsettiğin sıcaklıklar tüm parçalar için mi geçerli yoksa sadece ekran kartı için falan mı?
Tüm parçalar için.

Farklı prizde denediniz mi?
Evet, maalesef bir değişiklik olmuyor tabi şöyle bir güncelleme yapabilirim; her oyunda olmuyor bu olay mesela saatlerce hitman'in yeni çıkan oyununu oynadım hiç bir sıkıntı yok ama dark souls remastered ki kat kat dağa az bir performans isteyen bir oyun bu sıkıntıyı çıkarıyor. Bunun yanında bir de For honor'da oldu başka bir oyunda karşılaşmadım daha.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı