Yeni toplanan sistemde ekrana görüntü gelmiyor

Wxwx96

Hectopat
B450 ASUS TUF Plus Gaming.
Ryzen 3600.
Gigabyte RX 5700 XT

Olacak şekilde sistem topladım ancak ekrana görüntü gelmiyor. Anakart ile işlemci uygun değil diyorlar ancak anakartın kutusunda 3. nesile uygun ibaresi var. Ama içindeki kağıtta uygun değil diyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
B450 ASUS TUF Plus Gaming.
Ryzen 3600.
Gigabyte RX 5700 XT

Olacak şekilde sistem topladım ancak ekrana görüntü gelmiyor. Anakart ile işlemci uygun değil diyorlar ancak anakartın kutusunda 3. nesile uygun ibaresi var. Ama içindeki kağıtta uygun değil diyor. Ne yapmalıyım?
Eğer üstünde uygun ibaresi var ise güncellemesi yapılmıştır. Görüntüyü RX 5700 XT cihazdan almaya çalışıyorsunuz değil mi?

evet öyle yapıyorum ama görüntü gelmiyor
Eğer üstünde uygun ibaresi var ise güncellemesi yapılmıştır. Görüntüyü RX 5700 XT cihazdan almaya çalışıyorsunuz değil mi?
ilk 1 defa açtım görüntü geldi biosa girdim ancak ondan sonra girmeye çalıştığımda görüntü gelmedi acaba ben bir şeye zarar mı verdim fanlar dönüyo her şeye güç gidiyo ancak sanırım anakarta güç gitmiyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı