Yeni Toplanan Sistemde Görüntü Gelmeme Sorunu

Göktuğ akın

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, ben PC topladım. Sistem şöyle;

ANAKART: GIGABYTE F2A68HM-DS2

İŞLEMCİ: AMD ATHLON X4 880K

EKRAN KARTI: GALAX GTX 1050 EXOC 2GB GDDR5

PSU: HIGHPOWER ECO BR 500W

RAMLER: CORSAIR VENGEANCE 1600MHZ 8GB + CORSAIR VENGEANCE 1600 MHZ 4 GB

Arkadaslar sistemi kurdum çalışıyor fakat ne yaptıysam ekrana görüntü gelmedi. Her şey düzgün takılı bundan eminim ki bilgisayarcıya verdik sorunu 10 günde çözemedi ve geri verdi. Kardeşim 8 GB RAM'i arkadaşında denemiş çalışıyormuş. Sistemi topladıgımdan beri bir kez bile BIOS ekranına dahi giremedim, görüntü gelmiyor. Benim şu an ne yapmam lazım önerileriniz nelerdir?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaslar merhaba, ben PC topladım. Sistem şöyle;

ANAKART: GIGABYTE F2A68HM-DS2

İŞLEMCİ: AMD ATHLON X4 880K

EKRAN KARTI: GALAX GTX 1050 EXOC 2GB GDDR5

PSU: HIGHPOWER ECO BR 500W

RAMLER: CORSAIR VENGEANCE 1600MHZ 8GB + CORSAIR VENGEANCE 1600 MHZ 4 GB

Arkadaslar sistemi kurdum çalışıyor fakat ne yaptıysam ekrana görüntü gelmedi. Her şey düzgün takılı bundan eminim ki bilgisayarcıya verdik sorunu 10 günde çözemedi ve geri verdi. Kardeşim 8 GB RAM'i arkadaşında denemiş çalışıyormuş. Sistemi topladıgımdan beri bir kez bile BIOS ekranına dahi giremedim, görüntü gelmiyor. Benim şu an ne yapmam lazım önerileriniz nelerdir?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Çalıştığında işlemci fanı duruyorsa ekran kartın gitmiştir. Ekran kartını sök ana kartın görüntü çıkışından görüntü almayı dene.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı