Yeni Türk Markası Laptop: Everest

Fiyatının 6k olması içinde W10 Home sürümü ile gelmesi :(
Kaç bin fiyata satılan ürünlerin içerisinde windows 10 yüklü gelmiyor. İsteyen sonradan yükler.
İşletim sistemi olmayınca daha ucuz oluyor.

Mümin kardeşlerim @MESs¹¹ kardeşimizi dinleyin Allah'u ekber Allah'u ekber. Patlaması Allah'ın size lutfettiği bir güzelliktir, normaldir. Ülke gelişiyor mümin kardeşlerim! Çağa ayak uydurun kardeşlerim!
Yerli markalarla lütfen dalga geçmeyin. Tamam ben kabul ediyorum kusursuz değiller sorunları var bazılarının. Tamamen yerli sloganının bir yalan olduğunu biliyorum. Ama bu kadar abartmayın.

Yerli markalarla lütfen dalga geçmeyin. Tamam ben kabul ediyorum kusursuz değiller sorunları var bazılarının. Tamamen yerli sloganının bir yalan olduğunu biliyorum. Ama bu kadar abartmayın.

OOO ne yerli mi? Aman tanrım dünyanın en iyi laptopu bu NASA bunlardan sipariş ediyor. Sırf yerli diye paramı çöpe atmam.

Yerli marka olması beni bağlamaz ben sorunlu olan bütün markaları eleştiririm ama diğer konularda haklı olabilirsiniz.

IMG_20210322_141853.jpg

Yerli marka diye parayı çöpe mi atıyım onlar kazanıyor ülke değil.
Evet almak zorunda değilsin. Ürünü yetersiz buluyorsan bunu marka yetkililerine anlatabilirsiniz.
Öneri sunabilirsiniz mesela. Bir piyasaya yeni giren markayı almak belki çok mantıklı değil ben de pek mantıklı bulmuyorum. Ama bu kadar kötülemek fazla.

Objektif bir şekilde bakmak gerekirse tasarımını beğendim. Ekran çerçevelerinin ince olması hoşuma gitti. Biraz kalın lakin umarım o kalınlığa iyi bir batarya ve soğutma sığdırmışlardır. Intel 11. nesilin dahili grafik birimi yeterince güçlü eğer 80EU'yu kullandılarsa. Ayrıca Thunderbolt portu olması eGPU bağlanabileceği anlamına geliyor. Eğer fiyatı bi' 800-900 daha düşerse ve müşteri desteği de dedikleri gibi çıkarsa önerilebilecek bir laptop zannımca.

Geri
Yukarı