Yeni Türk Yapımı MMOFPS Sabotaj Oyunu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ben beğendim :) Bu arada Güneş ışıkları ve gölgelendirmeler biraz RTX Minecraft havası sezdirdi bende :) Tabi Texture falan kıyaslanamaz onu karıştırmayın :)

Merhaba sosyal. YouTube'da gezinirken karşıma Sabotaj oyunu hakkında bir reklam geldi. Biraz daha araştırınca Türk yapımı MMOFPS oyunu olduğunu öğrendim. Bir videosu vardı. Videodaki kişi oyunun HD 4000 ile bile çalışacabileceğini söyledi. Tactic Force'da 30-40 FPS alan bir sistemle Sabotaj oyunun FPS değerlerini karşılaştırmışlar. Sabotaj, aynı bilgisayarda 80-90 FPS arası almış. Tabi dedikleri doğruysa. Oyun içi vidoesunu izledim ve 1 haritası aynı dust 2 idi. Grafikleri çok güzel geldi gözüme. Şu an indiriyorum. Kötü bir sistemim olduğu için beni mutlu etti. Videoyu izlemek isteyenler için aşağıya linki bırakıyorum. Bir de oyun hakkında düşünceleriniz neler? Tactic Force çakması olduğunu biliyoruz. Haritalar da alıntı. Ama gözüme hoş geldi. P2W olmaması en iyi şey bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Crossfire tarzı oyun içi parayla süresiz silah alınan bir oyun çıkmadıkça her oyun benim için 10-0 geridedir. Hilelere karşı ne yapacaklar o önemli. Eğer oyun hile dolu olursa ki öyle olacağını düşünüyorum boşa zaman harcanacak. Günlük ödüller berbat hiç teşvik edici olmamış. Yine de bekliyoruz umarım daha güzel çıkar karşımıza.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı