Yeni uygulama tasarlıyorum

Bana çok çok spesifik bir durum gibi geldi. Kaç kere denk gelebilirsin ki? Zaten çok sağlam bir kopyalama uygulaması vardı. Terracopy mi öyle bir şey.

Hocam terracopy büyük dosyaları hızlıca kopyalamaya yarıyor. Benim uygulamam Windows panonun kalıcı hali.

-Yaptığım uygulamanın ismi copy+ [ileriki zamanlarda değişebilir]
-Uygulamanin amacı kopyaladiginiz şeyleri bilgisayar kapansa bile kaybetmemek.
-Kopyaladiginiz verileri bir metin dosyasina kaydediyor.
-Bir kısayol ile farenizin yaninda küçük bir panel açıp kopyaladiklariniza hizlica erisebilirsiniz.
-Kopyaladiginiz resimleri kaydetmek isterseniz tek bir tuşla kaydetmenizi sağlıyor.
-Ve arka planda siz istemediginiz sürece sizi rahatsız etmeden çalışıyor.
-Şu anlık %0 CPU 8MB RAM kullaniyor.
-Bildiğiniz üzere Windows panosundaki verileriniz bilgisayar yeniden başlayınca kayboluyor. Artık bu uygulama sayesinde bu verileriniz kaybolmayacak.
-Eğer ki uygulama bozulursa kaydettiğiniz verilere dosya konumu belli olan txt dosyasindan tekrardan ulaşabilirsiniz.
-Ve uygulama tamamiyle! Ücretsiz!
-Şu anlık sadece sizden görüşlerinizi bekliyorum. Eklemek istediğiniz bir özellik var ise yazmanız benim çok yararıma olur.

Son derece güzel düşünmüşsün. Şöyle bir şey ekleyebilirsin: Belli tuş kombinasyonları ekleyerek hızlı yazma. Örneğin: Alt A basınca merhaba anında yazılsın.

Son derece güzel düşünmüşsün. Şöyle bir şey ekleyebilirsin: Belli tuş kombinasyonları ekleyerek hızlı yazma. Örneğin: Alt a basınca merhaba anında yazılsın.

Hocam ellerinizden öperim cok teşekkürler bunu ekleyeceğim.

Windows panosunda sabitleme var ama sizin projenizde iyi. Win32 mi UWP mi tasarladınız?

Hocam Windows'ta sadece. Windows yükleyici. MSI olarak paylaşacağım.

Hocam yemin mi etmediniz bana cevap vermeye?

Vermeseniz de olur da orasını boş verin.

Hocam Windows'ta sadece. Windows yükleyici. MSI olarak paylaşacağım.
UWP olarak yapıp Microsoft Store'da da paylaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı