Yeni uygulama tasarlıyorum

Merhaba,
Uygulamayı biraz geç paylaştım özür dilerim. Hatalar ortaya çıktı onları düzenledim.
Şu anki hali ile C diskine "Copy+.txt" olarak verilerinizi kaydedebiliyor ve kopyaladığınız resimleri menü aracılığıyla JPG olarak kaydedebiliyorsunuz.
Şimdi gelelim uygulama menümüze;
[Paylaştığım resime bakabilirsiniz]
1-metin girebileceğimiz bir alan var, bu alana metin girip kaydete tıklarsak metine girilen veriyi C diskindeki "Copy+.txt" dosyasına kaydeder.(bu özelliği kelime eklemek için kullanabilirsiniz, çok uzun şeyler kullanırsanız kabul etmez)
2- yeşil X tuşu ile programı gizleyebilirsiniz. (kapattığınızı düşünmeyin uygulama sadece simge moduna küçülür simgeye sağ tıklayıp "programı göster" derseniz tekrardan programı görebilirsiniz.
3-öğeler butonunun şu anda bir işlevi yok.
4-en son öğeyi kaydet butonu ise en son kopyaladığınız veriyi kaydediyor.
Eğer bu veri bir metin ise "Copy+.txt" dosyasına, veri bir resim ise resmi kaydedebileceğiniz bir menü ortaya çıkıyor.
5-uygulamayı kısayol ile gizleyip göstermekte bir sıkıntı oldu, o yüzden kaldırdım fakat yakında tekrardan ekleyeceğim.
6- menüyü farenizle tıklayarak hareket ettirebilirsiniz.
Şu anlık program bu kadar, okuduğunuz için teşekkürler Google Drive linki:
Uygulama yönetici izni isterse vermeniz gerekir çünkü C diskine bir veri yazdığımız için yönetici izni istiyor.
Uygulama şu an setup halinde çalıştırıp yükledikten sonra masaüstünüzdeki kısayoldan programı çalıştırabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 19
Bildirim veya uyarı mesajı göndermesini sağlayabilirsiniz simge durumuna aldığında.

Ve arayüz fazla küçük ve karışık. Ancak güzel olmuş eline sağlık.

Teşekkürler hocam bilerek öyle tasarladım çünkü farenizin yanında kullanabileceğiniz bir menü. Ayrı bir menü daha tasarlamayı düşünüyorum o menüde de uygulama ayarlarını yapacaksınız.
Hocam uygulama bilgisayarınızda çalışıyor mu peki?

-Yaptığım uygulamanın ismi copy+ [ileriki zamanlarda değişebilir]
-Uygulamanin amacı kopyaladiginiz şeyleri bilgisayar kapansa bile kaybetmemek.
-Kopyaladiginiz verileri bir metin dosyasina kaydediyor.
-Bir kısayol ile farenizin yaninda küçük bir panel açıp kopyaladiklariniza hizlica erisebilirsiniz.
-Kopyaladiginiz resimleri kaydetmek isterseniz tek bir tuşla kaydetmenizi sağlıyor.
-Ve arka planda siz istemediginiz sürece sizi rahatsız etmeden çalışıyor.
-Şu anlık %0 CPU 8MB RAM kullaniyor.
-Bildiğiniz üzere Windows panosundaki verileriniz bilgisayar yeniden başlayınca kayboluyor. Artık bu uygulama sayesinde bu verileriniz kaybolmayacak.
-Eğer ki uygulama bozulursa kaydettiğiniz verilere dosya konumu belli olan txt dosyasindan tekrardan ulaşabilirsiniz.
-Ve uygulama tamamiyle! Ücretsiz!
-Şu anlık sadece sizden görüşlerinizi bekliyorum. Eklemek istediğiniz bir özellik var ise yazmanız benim çok yararıma olur.

Link verir misiniz?

Link alabilir miyim indirmek icin.

Geri
Yukarı